hero-picture hero-wave

benefity

Wiemy, że wynagrodzenie to nie wszystko. Dlatego naszym pracownikom oferujemy także dodatkowe świadczenia.
Zobacz, co czeka na tych, którzy zdecydują się dołączyć do naszego zespołu:

Certyfikacje i kursy

otrzymasz od nas bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych ( tj.: Pluralsight, Coursera.) oraz wsparcie w przygotowaniach do certyfikacji w różnych obszarach.

Szkolenia zawodowe

wspieramy Twój rozwój różnymi szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi organizowanymi przez uznanych i sprawdzonych branżowych dostawców szkoleniowych.

Prywatna opieka medyczna

w naszym pakiecie zapewniamy gwarantowane terminy do specjalistów. Sam decydujesz, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy i czy chcesz go rozszerzyć dla całej rodziny.

Kursy językowe

wspieramy naukę języka angielskiego i niemieckiego, a obcokrajowcom proponujemy dedykowany kurs języka polskiego.

Ścieżki rozwoju

wspieramy naszych pracowników poprzez dedykowane programy rozwojowe kompetencji miękkich i twardych.

PKUP

masz możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.

Wymiana wiedzy

możesz uczyć się od bardziej doświadczonych osób w zespole i firmie.

Karta Multisport

dofinansowanie do karty sportowej

Firmowe drużyny sportowe

takie rozwiązanie umożliwia sprawne dostarczenie produktów naszym klientom, a Tobie daje pełną elastyczności w zakresie czasu, miejsca i sposobu pracy.

Imprezy integracyjne

organizujemy różne wyjazdy grupowe czy spotkania integracyjne, podczas których możesz poczuć naszą legendarną atmosferę.

Boksy na rowery

w naszych budynkach czeka na Ciebie parking rowerowy, a w szatniach przy wejściu znajduje się także prysznic.

Wsparcie mentorów

mentorzy wesprą Cię w wyborze ścieżki dalszego rozwoju czy zdefiniowaniu umiejętności, które możesz jeszcze podnieść.

Hybrydowy, elastyczny
model pracy

Dofinansowanie do sprzętu
do pracy z domu

dofinansujemy zakup krzesła biurowego oraz monitora – by praca z domu była dla Ciebie bardziej komfortowa. Zakupiony sprzęt zostaje z Tobą.

Dzień wolny w ramach działań społecznych (CSR)

chcesz zaangażować się w pomoc w lokalnym schroniskom, przy osobach starszych, fundacji? Otrzymujesz od nas dodatkowy dzień wolny, na działania, które są dla Ciebie ważne.

CarBenefit

w ramach programu MasterBenefit możesz wybrać samochód, bez żadnych kosztów początkowych i użytkować go w ramach stałej opłaty miesięcznej.

System kafeteryjny

każdego miesiąca otrzymujesz określoną liczbę punktów, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel np. wyjście do kina, bony podarunkowe do sklepu oraz wiele innych.

Wsparcie w relokacji

dla osób, które mieszkają poza Wrocławiem, Gdańskiem lub Poznaniem, a chcą dołączyć do naszego zespołu, mamy przygotowaną akcję, która ułatwi Ci start w nowym miejscu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Audiobooks

otrzymujesz nielimitowany dostęp do ponad 5000 tytułów. Możesz słuchać bestsellerowych słuchowisk, mrocznych kryminałów, współczesnej literatury polskiej, książek dla dzieci oraz pozycji dotyczących rozwoju osobistego.

Playroom oraz „owocowe poniedziałki”

nasze strefy relaksu w biurze są wyposażone w wygodne fotele, pufy czy kanapy, na których możesz odpocząć lub zagrać w ulubioną grę na konsoli. W pokoju znajdziesz także stół do piłkarzyków. Oczywiście nie może u nas zabraknąć owoców, które dostarczane są do kuchni biurowych dwa razy w tygodniu.

Pakiety ubezpieczeń

na dedykowanej platformie znajdziesz różne pakiety ubezpieczeń dla Ciebie i całej rodziny, jak i dedykowane ubezpieczenia turystyczne. Podstawowe ubezpieczenie na życie opłaca dla Ciebie Capgemini.

Eksperckie Communitites

Zdrowie psychiczne
i well-being

organizujemy wiele wydarzeń wewnętrznych związanych z poprawą samopoczucia m.in. spotkania z dietetykami czy zajęcia sportowe. Ponadto w Capgemini oferujemy bezpieczny i anonimowy dostęp do usługi wsparcia psychologicznego współpracującej z nami firmy zewnętrznej.