SAP SuccessFactors Consultant

Pracujemy w modelu hybrydowym! Proces rekrutacyjny prowadzony jest online.

Software Center jest częścią Grupy Capgemini.

Wspieramy naszych klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Realizujemy projekty z wielu branż — od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej, po publiczną i chemiczną. Jesteśmy ekspertami w wielu technologiach, tj. Java, Cloud, .NET, React czy testowanie.

Twoje przyszłe zadania:

  • wspieranie techniczne i rozwijanie systemu SAP SuccessFactors dla międzynarodowych klientów;
  • uczestnictwo w analizie wymagań, konfiguracji i testowaniu systemu zgodnie z wytycznymi klienta;
  • tworzenie koncepcji nowych rozwiązań, doradztwo klientowi i wdrażanie zaproponowanych i uzgodnionych z klientem zmian;
  • ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem SuccessFactors w naszej firmie;
  • organizowanie szkoleń dla pracowników klienta z rozwiązań SAP SuccessFactors;
  • przygotowanie materiałów prezentacyjnych dla warsztatów z klientem.

Najczęściej używane technologie:

  • SAP SuccessFactors

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w różnych modułach SuccessFactors oraz posiadanie wiedzy funkcjonalnej i doświadczenia w zakresie wdrażania i wsparcia aplikacji;
  • doświadczenie w analizach i optymalizacjach procesów biznesowych w SAP SuccessFactors i prowadzeniu projektów;
  • posiadanie ważnych certyfikatów SAP SuccessFactors z różnych modułów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość obu języków będzie dodatkowym atutem);
  • dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Mile widziane:

  • znajomość SAP HCM (ERP);
  • doświadczenie w integracji SAP SuccessFactors z innymi systemami HR lub ERP.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • model hybrydowy i elastyczne godziny pracy;
  • pakiet wyposażenia do pracy z domu;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do platformy benefitowej NAIS;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.

Rozwój osobisty i zawodowy:

  • ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT;
  • platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera;
  • bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nim.

Chcesz odkryć świat nieograniczonych możliwości i ciągłych innowacji?

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami.

It's time to #Get the Future You Want!

Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu — dołączyć do nas!

Chcesz nas lepiej poznać? Odwiedź naszą stronę Capgemini Software!

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini?

Sprawdź nasz:

  • Instagram — @capgeminipl;
  • profil na Facebooku — Capgemini Polska;
  • znajdziesz nas też na TikToku!  — @capgeminipl.
Ref. code:  1935
Posted On:  Apr 22, 2024
Experience Level:  Experienced Professionals
Contract Type:  Permanent
Location:

Wrocław, PL Poznań, PL

Brand:  Capgemini
Professional Community:  SaaS Solutions