Get thefutureyou want

... to nasza filozofia, DNA Capgemini. Od pracy jaką wykonujemy na co dzień zależy nasz styl życia, dlatego warto wziąć przyszłość w swoje ręce.

hero_illustration
GET THE FUTURE YOU WANT

Capgemini to dziesiątki stanowisk pracy i możliwości zawodowych w różnych obszarach i działach. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju, wyborze ścieżek kariery, a nawet zmiany obranego kierunku. Reagujemy na ich pomysły, innowacje, wspieramy w podejmowaniu decyzji, elastycznie dopasowując się do indywidualnego planu na przyszłość.
W Capgemini dużo zależy od Ciebie i Twoich planów na przyszłość, ponieważ to Ty ją kreujesz, a my Ci w tym pomagamy. 
Po prostu… GET THE FUTURE YOU WANT!

Poznaj historie pracowników, którzy pracują w Capgemini w oddziale Software Solutions Center. Tu tworzymy, projektujemy, testujemy i rozwijamy oprogramowania, aplikacje, czy narzędzia dla klientów z różnych branż: od motoryzacyjnej, logistycznej, przez chemiczną, rozrywkową, sektory publiczne, aż do finansowej. Nie stoimy w miejscu, ciągle się doskonalimy i otwieramy na innowacje.

about_us_illustration

Are you ready 
    for the
dev challenge?

Lubimy nowe wyzwania oraz dobrą zabawę, dlatego postanowiliśmy to połączyć. Podczas poznawania nas możesz wziąć udział w nowym wyzwaniu - DEV CHALLENGE.
Zadania znajdziesz na dedykowanych stronach naszych bohaterów.

Podejmiesz nasze wyzwanie?

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Poznaj naszych ludzi, zobacz jak na co dzień wygląda ich praca, przy jakich projektach pracują, jakie wykorzystują technologie i jak wiążą swoją przyszłość z Capgemini.