Get thefutureyou want

... to nasza filozofia, DNA Capgemini. Od pracy jaką wykonujemy na co dzień zależy nasz styl życia, dlatego warto wziąć przyszłość w swoje ręce.

hero_illustration

Capgemini to dziesiątki stanowisk pracy i możliwości zawodowych w różnych obszarach i działach. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju kariery, wyboru ścieżek, a także zmiany obranego kierunku. Reagujemy na ich pomysły, innowacje, wspieramy w podejmowaniu decyzji, elastycznie dopasowując się do ich planu na przyszłość. W Capgemini dużo zależy od Ciebie, Twoich planów na przyszłość, ponieważ to Ty możesz ją kreować razem z nami.

Po prostu… GET THE FUTURE YOU WANT!

Poznaj historie pracowników, którzy pracują w oddziale Capgemini Software. Tu tworzymy, projektujemy, testujemy i rozwijamy oprogramowania, aplikacje, czy narzędzia dla klientów z różnych branż: od motoryzacyjnej, logistycznej, przez chemiczną, rozrywkową i sektory publiczne. Nie stoimy w miejscu, ciągle się doskonalimy i otwieramy na innowacje.

about_us_illustration

POZNAJ NAS

Poznaj naszych ludzi, zobacz jak na co dzień wygląda ich praca, przy jakich projektach pracują, jakie wykorzystują technologie i jak wiążą swoją przyszłość z Capgemini.