Get thefutureyou want

... to nasza filozofia, DNA Capgemini. Od pracy jaką wykonujemy na co dzień zależy nasz styl życia, dlatego warto wziąć przyszłość w swoje ręce.

hero_illustration
GET THE FUTURE YOU WANT

Capgemini to dziesiątki stanowisk pracy i możliwości zawodowych w różnych obszarach i działach. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju, wyborze ścieżek kariery, a nawet zmiany obranego kierunku. Reagujemy na ich pomysły, innowacje, wspieramy w podejmowaniu decyzji, elastycznie dopasowując się do indywidualnego planu na przyszłość.
W Capgemini dużo zależy od Ciebie i Twoich planów na przyszłość, ponieważ to Ty ją kreujesz, a my Ci w tym pomagamy. 
Po prostu… GET THE FUTURE YOU WANT!

Poznaj historie pracowników, którzy pracują w Capgemini w oddziale Software Solutions Center. Tu tworzymy, projektujemy, testujemy i rozwijamy oprogramowania, aplikacje, czy narzędzia dla klientów z różnych branż: od motoryzacyjnej, logistycznej, przez chemiczną, rozrywkową, sektory publiczne, aż do finansowej. Nie stoimy w miejscu, ciągle się doskonalimy i otwieramy na innowacje.

about_us_illustration

Are you ready 
    for the
dev challenge?

Lubimy nowe wyzwania oraz dobrą zabawę, dlatego postanowiliśmy to połączyć. Podczas poznawania nas możesz wziąć udział w nowym wyzwaniu - DEV CHALLENGE.
Zadania znajdziesz na dedykowanych stronach naszych bohaterów.
Dla osób, które poprawnie wykonają zadania konkursowe, przygotowaliśmy nagrody :)

Podejmiesz nasze wyzwanie?

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Poznaj naszych ludzi, zobacz jak na co dzień wygląda ich praca, przy jakich projektach pracują, jakie wykorzystują technologie i jak wiążą swoją przyszłość z Capgemini.