Want toWant to REACT smartlylike Magda?

Cześć! Poznaj Magdę!
Magda rozwija swoje umiejętności i karierę jako REACT Developerka. Analityka, logika i wspieranie pracy zespołu to dla niej codzienność.

hero_illustration
baner_wave

In IT we do REACT!

Na swoim stanowisku zajmuje się aplikacjami i programowaniem, korzystając m.in. z technologii: REACT, Redux, TypeScript i Material-UI. Jak sama mówi, od czasu do czasu chętnie wchodzi w rolę Scrum Masterki.

Posłuchaj, co o swojej pracy mówi Magda:

W Capgemini wspieramy klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Rozwój pracowników wpieramy zarówno w kierunku kompetencji twardych, jak i miękkich, dostarczając odpowiednie narzędzia, szkolenia oraz opiekę mentorów. Na co dzień w projektach Front-Endowych wykorzystujemy React, Redux, i Axios, Angular, Node.js, Vue, PrimeNG, JavaScript, TypeScript.

Rozwój w Capgemini

Zgodnie z filozofią „GET THE FUTURE YOU WANT!”, w Capgemini robimy wszystko, by pomóc rozwinąć skrzydła naszym specjalistom. Jeśli masz na siebie pomysł, z radością pomożemy Ci w jego realizacji. Jeśli szukasz nowych wyzwań, pomożemy Ci je znaleźć. Magdę wspieramy w rozwoju w roli Scrum Masterki, dostarczając jej narzędzia, doświadczenie naszych mentorów oraz szerokie konsultacje. To samo zrobimy dla Ciebie!
Jak? To proste:

 • Poprzez intensywne wewnętrzne szkolenia rozwojowe (prowadzone przez ekspertów Capgemini),
  wsparcie mentorów (wspólne planowanie rozwoju kariery oraz kompetencji technicznych)
 • Poprzez siatkę szkoleń zewnętrznych z uznanymi autorytetami biznesowymi i technologicznymi
 • Poprzez zapewnienie certyfikacji, dostępu do kursów i warsztatów (zarówno kompetencje miękkie, jak i twarde)
 • Poprzez dostęp do naszych wewnętrznych communities, w których wspólnie z innymi specjalistami możesz dyskutować i poszukiwać optymalnych rozwiązań w interesującym Cię obszarze
 • Poprzez dostęp do platform z kursami i szkoleniami online (m.in. Pluralsight, Coursera itp.)

Wspieramy rozwój wielokierunkowo, na czterech ścieżkach kariery:

 • technicznej
 • menadżerskiej
 • trenerskiej
 • project managementowej 

Oferujemy również kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania (angielski, niemiecki, polski). Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości rozwoju oraz nieustannych innowacji, dołącz do nas!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy m.in:

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz doświadczyć nieograniczonych możliwości i razem z nami wyznaczać trendy innowacji technologicznych – to miejsce jest dla Ciebie!