Want toWant to REACT smartlylike Magda?

Cześć! Poznaj Magdę!
Magda rozwija swoje umiejętności i karierę jako REACT Developerka. Analityka, logika i wspieranie pracy zespołu to dla niej codzienność.

hero_illustration
baner_wave

In IT we do REACT!

Na swoim stanowisku zajmuje się aplikacjami i programowaniem, korzystając m.in. z technologii: REACT, Redux, TypeScript i Material-UI. Jak sama mówi, od czasu do czasu chętnie wchodzi w rolę Scrum Masterki. Posłuchaj, co o swojej pracy mówi Magda:

GET THE FUTURE YOU WANT

W Capgemini wspieramy klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Rozwój pracowników wpieramy zarówno w kierunku kompetencji twardych, jak i miękkich, dostarczając odpowiednie narzędzia, szkolenia oraz opiekę mentorów. Na co dzień w projektach Front-Endowych wykorzystujemy React, Redux, i Axios,, Angular, Node.js, Vue, PrimeNG, JavaScript, TypeScript.

Rozwój w Capgemini

Zgodnie z filozofią „GET THE FUTURE YOU WANT!”, w Capgemini robimy wszystko, by pomóc rozwinąć skrzydła naszym specjalistom. Jeśli masz na siebie pomysł, z radością pomożemy Ci w jego realizacji. Jeśli szukasz nowych wyzwań, pomożemy Ci je znaleźć. Magdę wspieramy w rozwoju w roli Scrum Masterki, dostarczając jej narzędzia, doświadczenie naszych mentorów oraz szerokie konsultacje. To samo zrobimy dla Ciebie!
Jak? To proste:

 • Poprzez intensywne wewnętrzne szkolenia rozwojowe (prowadzone przez ekspertów Capgemini),
  wsparcie mentorów (wspólne planowanie rozwoju kariery oraz kompetencji technicznych)
 • Poprzez siatkę szkoleń zewnętrznych z uznanymi autorytetami biznesowymi i technologicznymi
 • Poprzez zapewnienie certyfikacji, dostępu do kursów i warsztatów (zarówno kompetencje miękkie, jak i twarde)
 • Poprzez dostęp do naszych wewnętrznych communities, w których wspólnie z innymi specjalistami możesz dyskutować i poszukiwać optymalnych rozwiązań w interesującym Cię obszarze
 • Poprzez dostęp do platform z kursami i szkoleniami online (m.in. Pluralsight, Coursera itp.)

Wspieramy rozwój wielokierunkowo, na czterech ścieżkach kariery:

 • technicznej
 • menadżerskiej
 • trenerskiej
 • project managementowej 

Oferujemy również kursy językowe o różnych poziomach zaawansowania (angielski, niemiecki, polski). Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości rozwoju oraz nieustannych innowacji, dołącz do nas!

GET THE FUTURE YOU WANT

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz doświadczyć nieograniczonych możliwości i razem z nami wyznaczać trendy innowacji technologicznych – to miejsce jest dla Ciebie!

ARE YOU
    READY FOR
THE DEV CHALLENGE?

Lubimy nowe wyzwania oraz dobrą zabawę i postanowiliśmy to połączyć.
DEV CHALLENGE to 4 różne zadania, w których przyda Ci się kilka umiejętności - przede wszystkim spostrzegawcze, matematyczne, czy logiczne.

Podejmiesz nasze wyzwanie?

Test, czas na
DEV CHALLENGE!

Przed Tobą cztery zagadki, dzięki którym sprawdzisz swoje umiejętności oraz oderwiesz się na chwilę od codziennych obowiązków. Do rozwiązywania zagadek możesz podchodzić wiele razy.

Question 2

Question 3

Question 4

GRATULACJE!

Udało Ci się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie cztery zadania DEV CHALLENGE!

Interesuje Cię, kogo aktualnie poszukujemy do naszych zespołów w Capgemini? Jeśli chcesz, możesz zostawić do siebie kontakt.


Dziękujemy za wspólną zabawę!

  Wszelkie informacje o celach i zasadach przetwarzania danych przez Capgemini Polska Sp. z oo oraz Twoje prawa związane z Twoimi danymi znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

  success

  Dzięki! W ciągu kilku minut na swojej skrzynce mailowej znajdziesz formularz uzupełnienia zgłoszenia.

  wave

  Ooops, ale to nie tak!

  Podczas wykonywania zadania zrobiłeś błąd. Ale nic straconego - możesz spróbować rozwiązać DEV CHALLENGE jeszcze raz :)

  success