Want to createapplicationslike Jagoda?

Cześć! Poznaj Jagodę!
Jagoda pracuje w obszarze IT jako Senior Java Developerka. W pracy w Capgemini uwielbia to, że nieustannie rozwija swoje umiejętności i może uczyć się nowych technologii.

hero_illustration
baner_wave

IT works like Java Developer

Obecnie razem z zespołem, pracuje nad poprawą wydajności aplikacji dla branży automotive. Jednym z wyzwań projektu jest przejściem z architektury monolitycznej do mikroserwisów. Na co dzień pracują w oparciu o: JAVĘ, Spring Boot, NATS, React, TypeScript, Maven, Gradle, Kubernetes, Docker czy Azure.

Posłuchaj, co o swojej pracy mówi Jagoda!

W Capgemini wspieramy klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Podczas realizowania projektów sięgamy po najnowsze i uznawane technologie, np. Jagoda jako Senior Java Developerka, tworzy aplikację do asynchronicznego przetwarzania danych i podczas swojej pracy wykorzystuje między innymi najnowszą wersję Spring Boot i NATS. W projektach opartych na oprogramowaniu Java wykorzystujemy między innymi takie technologie i frameworki jak: Spring, Spring Boot, Hazelcast, Camunda, JMS, Apache Camel, Docker, AWS, Azure, Prometeus, Grafana, Quarkus, Micronaut, Apache Kafka, Docker i Kubernetes.

Rozwój w Capgemini

Zgodnie z filozofią „GET THE FUTURE YOU WANT”, w Capgemini robimy wszystko, by pomóc rozwinąć skrzydła naszym specjalistom. Jeśli masz na siebie pomysł, z radością pomożemy Ci w jego realizacji. Jeśli szukasz nowych wyzwań, pomożemy Ci je znaleźć. Jagoda widzi swoją przyszłość w technologiach frontonowych, a w jeszcze dale przyszłości myśli o zastaniu Architektką Oprogramowania, dlatego dostarczamy jej narzędzia i wspieramy konsultacjami, by mogła rozwijać swoją karierę. To samo zrobimy dla Ciebie!
Jak? To proste:

 • Poprzez intensywne wewnętrzne szkolenia rozwojowe (prowadzone przez ekspertów Capgemini),
  wsparcie mentorów (wspólne planowanie rozwoju kariery oraz kompetencji technicznych)
 • Poprzez siatkę szkoleń zewnętrznych z uznanymi autorytetami biznesowymi i technologicznymi
 • Poprzez zapewnienie certyfikacji, dostępu do kursów i warsztatów (zarówno kompetencje miękkie, jak i twarde)
 • Poprzez dostęp do naszych wewnętrznych communities, w których wspólnie z innymi specjalistami możesz dyskutować i poszukiwać optymalnych rozwiązań w interesującym Cię obszarze
 • Poprzez dostęp do platform z kursami i szkoleniami online (m.in. Pluralsight, Coursera itp.)

Wspieramy rozwój wielokierunkowo, na czterech ścieżkach kariery:

 • technicznej
 • menadżerskiej
 • trenerskiej
 • project managementowej 

Oferujemy również kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania (angielski, niemiecki, polski). Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości rozwoju oraz nieustannych innowacji, dołącz do nas!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy m.in:

Java Developer

Senior Java Developer

Azure Data Engineer

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz doświadczyć nieograniczonych możliwości i razem z nami wyznaczać trendy innowacji technologicznych – to miejsce jest dla Ciebie!

ARE YOU
    READY FOR
THE DEV CHALLENGE?

Lubimy nowe wyzwania oraz dobrą zabawę i postanowiliśmy to połączyć.
DEV CHALLENGE to 4 różne zadania, w których przyda Ci się kilka umiejętności - przede wszystkim spostrzegawcze, matematyczne, czy logiczne.

Podejmiesz nasze wyzwanie?

Test, czas na
DEV CHALLENGE!

Przed Tobą cztery nasze zagadki, podczas rozwiązywania, których możesz sprawdzić swoje umiejętności oraz oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków. Do rozwiązania zagadek możesz podchodzić wiele razy, ale nagrodę możesz otrzymać jednorazowo.
Konkurs trwa do 30.04.2022.
Regulamin Konkursu (tutaj podepniemy PDF)

Question 2

Question 3

Question 4

GRATULACJE!

Udało Ci się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie nasze cztery zadania DEV CHALLENGE. Dla uczestników konkursu, którzy poprawnie wykonali zadania konkursowe przygotowaliśmy w nagrodę butelki filtrujące wodę.
Aby ukończyć challenge, uzupełnij dane kontaktowe.
Dziękujemy za wspólną zabawę!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
success

Dzięki!

wave

Ooops, ale to nie tak!

Podczas wykonywania naszych zadań zrobiłeś błąd. Ale nic straconego - możesz spróbować rozwiązać DEV CHALLENGE jeszcze raz.

success