Willing to workwith test automationlike Szymon?

Cześć! Poznaj Szymona!
Szymon rozwija swoje umiejętności oraz karierę jako Senior Software Tester.

hero_illustration
baner_wave

Testers know more!

Zajmuje się m.in. generowaniem syntetycznym danych testowych, z czym zresztą – w ramach filozofii „GET THE FUTURE YOU WANT!” – wiąże swoją przyszłość.
Posłuchaj, co o swojej pracy mówi Szymon:

W Capgemini wspieramy klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Stworzyliśmy Centrum Testerskie, oferujące i dostarczające kompleksową obsługę testerską. Jest ono przestrzenią wymiany doświadczeń i rozwiązań wykorzystywanych w projektach przez kilkuset testerów. W procesie tym wykorzystujemy m.in. Java Selenium, , Jmeter, LeanFT, Cypress.io, SOAP/REST API, RabbitMQ, Jenkins, Groovy.

Rozwój w Capgemini

Zgodnie z filozofią „GET THE FUTURE YOU WANT!”, w Capgemini robimy wszystko, by pomóc rozwinąć skrzydła naszym specjalistom. Jeśli masz na siebie pomysł, z radością pomożemy Ci w jego realizacji. Jeśli szukasz nowych wyzwań, pomożemy Ci je znaleźć. Szymon, którego już znacie, widzi swoją przyszłość zawodową w charakterze Architekta Testów, dlatego dostarczamy mu narzędzia i wspieramy konsultacjami, by mógł rozwijać swoją karierę. To samo zrobimy dla Ciebie!
Jak? To proste:

 • Poprzez intensywne wewnętrzne szkolenia rozwojowe (prowadzone przez ekspertów Capgemini),
  wsparcie mentorów (wspólne planowanie rozwoju kariery oraz kompetencji technicznych)
 • Poprzez siatkę szkoleń zewnętrznych z uznanymi autorytetami biznesowymi i technologicznymi
 • Poprzez zapewnienie certyfikacji, dostępu do kursów i warsztatów (zarówno kompetencje miękkie, jak i twarde)
 • Poprzez dostęp do naszych wewnętrznych communities, w których wspólnie z innymi specjalistami możesz dyskutować i poszukiwać optymalnych rozwiązań w interesującym Cię obszarze
 • Poprzez dostęp do platform z kursami i szkoleniami online (m.in. Pluralsight, Coursera itp.)

Wspieramy rozwój wielokierunkowo, na czterech ścieżkach kariery:

 • technicznej
 • menadżerskiej
 • trenerskiej
 • project managementowej 

Oferujemy również kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania (angielski, niemiecki, polski). Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości rozwoju oraz nieustannych innowacji, dołącz do nas!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy m.in:

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz doświadczyć nieograniczonych możliwości i razem z nami wyznaczać trendy innowacji technologicznych – to miejsce jest dla Ciebie!

ARE YOU
    READY FOR
THE DEV CHALLENGE?

Lubimy nowe wyzwania oraz dobrą zabawę i postanowiliśmy to połączyć.
DEV CHALLENGE to 4 różne zadania, w których przyda Ci się kilka umiejętności - przede wszystkim spostrzegawcze, matematyczne, czy logiczne.

Podejmiesz nasze wyzwanie?

Test, czas na
DEV CHALLENGE!

Przed Tobą cztery nasze zagadki, podczas rozwiązywania, których możesz sprawdzić swoje umiejętności oraz oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków. Do rozwiązania zagadek możesz podchodzić wiele razy, ale nagrodę możesz otrzymać jednorazowo.
Konkurs trwa do 30.04.2022.
Regulamin Konkursu (tutaj podepniemy PDF)

Question 2

Question 3

Question 4

GRATULACJE!

Udało Ci się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie nasze cztery zadania DEV CHALLENGE. Dla uczestników konkursu, którzy poprawnie wykonali zadania konkursowe przygotowaliśmy w nagrodę butelki filtrujące wodę.
Aby ukończyć challenge, uzupełnij dane kontaktowe.
Dziękujemy za wspólną zabawę!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
success

Dzięki!

wave

Ooops, ale to nie tak!

Podczas wykonywania naszych zadań zrobiłeś błąd. Ale nic straconego - możesz spróbować rozwiązać DEV CHALLENGE jeszcze raz.

success