Aplikuj do Capgemini - Kariera bez grawitacji

Czas poznać Twój pełen potencjał – bez podcinania skrzydeł. Tu poczujesz lekkość i…polecisz! Jesteśmy liderem swojej branży i nieustannie wdrażamy w naszej pracy najnowocześniejsze rozwiązania. Chcesz być tego częścią? Zdobądź przyszłość o jakiej marzysz w Capgemini! Kariera bez grawitacji

Aplikuj do nas i weź udział w konkursie: Kariera bez grawitacji – tym razem naprawdę polecieliśmy z nagrodami!

Do wygrania są:

  • 1 x bilet na lot w stanie nieważkości we Francji
  • 3 x lot na symulatorze Boeinga 737
  • 10 x lot w tunelu aerodynamicznym*

* zobacz szczegóły w Regulaminie

Get the future you want! Odkryj świat nieskończonych możliwości i nieustannych innowacji.

Co musisz zrobić?

Kroki zgłoszenia - Kariera bez grawitacji

Oferty pracy dla Software Solutions Center we Wrocławiu i Poznaniu

Wybierz ofertę pracy

Oferty pracy dla innych oddziałów

Wybierz ofertę pracy

Pokaż nam swoją przyszłość w Capgemini! Stwórz wideo, które pokaże, dlaczego do zespołu powinniśmy wybrać właśnie Ciebie. Może to być film, animowany kolaż, prezentacja albo cokolwiek, co sobie wymyślisz. Po polsku lub po angielsku – jak wolisz.

Puść wodze fantazji i zaskocz nas – nie ma ograniczeń! Przynajmniej dla Twojej przyszłej kariery 🙂 W konkursie kariera bez grawitacji kilka ograniczeń jest: Twoje wideo musi zmieścić się w 2 minutach i musisz zapoznać się z określonymi w Regulaminie szczegółami dotyczącymi warunków zdrowotnych związanych z lotami!

Kiedy Twoja wspaniała twórczość będzie już gotowa, zamieść wideo na YouTubie czy na Vimeo (z powodów technicznych, prosimy nie używać dysków w chmurze, takich jak Google Drive czy OneDrive!), załącz je do aplikacji i wyślij całość (swoje CV oraz link do filmu) na adres gravity.pl@capgemini.com.

 

Co jest do wygrania? Lecimy z tym!

Nagrody - Kariera bez grawitacji

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny. Pełen regulamin oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie głównej konkursu tutaj.