Nasz Klient, firma z sektora bankowości prywatnej, poprosił o migrację platformy antyfraudowej do chmury. Wymagania dotyczyły dostarczenia rozwiązania na cały świat z bardziej wydajnym silnikiem rozpoznawania fraudów.

Capgemini zaprojektowało rozwiązanie oparte na Google Cloud Platform i uczeniu maszynowym. Dostarczyliśmy 4 zespoły Scrumowe liczące ponad 30 osób, w tym kompetencje programistyczne, testerskie i DevOps.

Twoje codzienne zadania:

  • automatyzacja testów UI i API (REST/SOAP);
  • tworzenie mocków usług sieciowych;
  • analiza wymagań oraz tworzenie przypadków testowych;
  • wykonywanie testów, analizowanie i raportowanie wyników;
  • konfigurowanie zestawów testów automatycznych w środowisku continuous integration.

Najczęściej używane technologie:

  • Java, JavaScript, C#, Stash Git, Maven, Ant, Gradle, JUnit, TestNG;
  • Selenium, Selenium Grid, Cypress, WebdriverIO, BrowserStack, REST-assured, Karate, Mockito, WireMock, Allure;
  • WebServices, TCP/IP, Kafka, RabbitMQ, MQTT;
  • Jenkins, Bitbucket, Groovy, Docker, Kubernetes, SonarQube;
  • Nexus, Artifactory, IBM UrbanCode, Docker Swarm;
  • AWS, Azure, GCP;

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów frontend i\lub backend;
  • znajomość technik testowania i podstawy metodyk zwinnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Zatrudniamy utalentowanych kandydatów. Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, aplikuj!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).