wave-hero

Career in FinTech

icon-location

Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków

Aplikuj teraz

Odkryj możliwości pracy w branży FinTech!

Chcesz połączyć swoje umiejętności IT z doświadczeniem i wiedzą naszych ekspertów w jednej z najszybciej rozwijających się branży FinTech?
Sprawdź, kogo aktualnie szukamy!
 
Czym się zajmujemy?

 

Jako Capgemini mamy wyjątkową pozycję, która pozwala nam na kształtowanie i obsługę branży FinTech. Posiadamy sieć 61 000 ekspertów w globalnych lokalizacjach Capgemini, dzięki temu oferujemy naszym pracownikom wiele możliwości pod jednym dachem! Klienci z całego świata doceniają naszą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie domen i globalnych dostaw nowych generacji. Zapewniamy swobodę prowadzenia i przekształcania przedsiębiorstw sprawdzonymi rozwiązaniami konsultingowymi oraz technologicznymi w branży bankowości, ubezpieczeń i kapitałowych. Realizujemy projekty wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Łączymy technologiczne know-how z planowaniem strategii biznesowej w kilku zespołach.

 

Zespół CLOUD skupia się na back-endowym aspekcie oprogramowania, z silnym naciskiem na architektury rozproszone, Api/MicroservicesCloud Java i AgileWięcej

 

DIGITAL koncentruje się na realizacji projektów od strony front-endowej, poszukując talentów z ReactAngular, JS.NETPHP, a także UX/UI designerów. Więcej

 

Zespół Banking & CM zorientowany jest na projekty łączące w sobie szeroko pojęte IT ze światem biznesu, z naciskiem na takie technologie jak Java oraz .NET, a także role analityczne. Więcej

 

Digital Assurance and Quality Engineering to zespół, który skupia się na zapewnieniu sukcesu dzięki kontroli jakości podczas cyfrowej transformacji. Więcej

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Zależy nam na ciągłym rozwoju i dobrym samopoczuciu naszych pracowników, dlatego przygotowaliśmy zestaw benefitów, które z pewnością będą dodatkową motywacją do pracy:


Rozwój

 • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej NEXT obejmującej treści edukacyjne ze światowej klasy bibliotek, takich jak Coursera, Pluralsight, czy Harvard..
 • Dostęp do programów rozwojowych oraz możliwość uzyskania dofinansowania do zewnętrznych kursów i szkoleń czy certyfikacji.


Rozwój kariery

 • Możliwość zmiany kierunku ścieżki kariery wewnątrz firmy.
 • Każdy pracownik może zaplanować swoją karierę w elastyczny sposób. Możesz wybrać ścieżkę lidera, jeśli chcesz w przyszłości zarządzać własnym zespołem lub ścieżkę eksperta, jeśli chcesz się rozwijać w danej dziedzinie, ale bez konieczności zarządzania ludźmi.


Opieka medyczna

 • Prywatna opieka medyczna w Centrach Medicover – dla naszych pracowników, a także dla członków ich rodzin, z możliwością rozszerzenia pakietu.
 • Dostęp do infolinii StayWell, która pozwala uzyskać profesjonalne wsparcie w zakresie m.in. zdrowia psychicznego, rozwoju emocjonalnego i budowania efektywnych relacji z ludźmi


Ubezpiczenie na życie

 • Ubezpieczenie na życie, jakie oferujemy naszym pracownikom obowiązuje 24 godziny na dobę. Zakres umowy obejmuje zdarzenia zaistniałe w pracy, a także w czasie wolnym, z możliwością rozszerzenia.


Szeroki wybór benefitów

 • Dostęp do platformy kafeteryjnej Nais, z której możesz korzystać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Z jednego miejsca będziesz zarządzać swoim pakietem medycznym, ubezpieczeniem na życie, a także skorzystasz z atrakcyjnych ofert zakupowych od setek partnerów z całej Polski.
 • Karta MultiSport finansowana z Funduszu Społecznego (bezpłatna karta).


Społeczność wewnątrz firmy

 • Możliwość zaangażowania się w spotkania tzw. Communities, czyli grup w ramach których realizujemy rozmaite projekty, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem m.in. z zakresu najnowszych technologii, Employer Brandingu, czy CSR. Communities to szansa na poznanie nowych ludzi z podobnymi pasjami zawodowymi, na rozwój siebie i firmy.


Wyjątkowa atmosfera

 • Eventy firmowe to mnóstwo okazji do wspólnego świętowania. Dzień Dziecka, Walentynki, ostatki, Mikołajki? To szansa na spędzenie niezapomnianych chwil z kolegami z pracy, nawiązania nowych przyjaźni, co z pewnością wpływa pozytywnie na aklimatyzację w firmie. Organizujemy też rozmaite konkursy wewnętrzne, warsztaty kulinarne online i wiele innych atrakcji.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 • Program grantowy, czyli zbiórki funduszy na wybrane cele społeczne. Dotychczas nasi pracownicy wspólnie remontowali domy dziecka, organizowali warsztaty kodowania w świetlicach społecznych, szpitalach, a także stworzyli wirtualną przestrzeń ze szkoleniami dla osób „wykluczonych cyfrowo”! Masz pomysł na swój projekt? Świetnie – w Capgemini znajdziesz przestrzeń do jego realizacji.
 • W Capgemini potrafimy tworzyć i wdrażać nowe narzędzia i nowoczesne technologie, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. W ramach strategii Net Zero zamierzamy m.in. osiągnąć neutralność pod względem emisji CO2 najpóźniej do 2025 roku i zerową emisję netto do 2030 roku.
 • Poprzez nasze działania zachęcamy kobiety do pracy w IT. W ramach tej inicjatywy w Polsce uruchomione zostały dwa duże projekty: ITGra i CyberPlac.

Who are we statistically at Capgemini Poland in 2022?

contact-person-image

Piotr Siuda

"Join Capgemini Financial Services Strategic Business Unit in Poland where technology experts and innovators build cutting edge solutions for top banks and insurers. Wide portfolio of interesting projects and possibility to grow in this prestigious domain among similarly minded technology leaders and experts is what we offer to you. With global opportunities in this global organization – Get the future you want!”