wave-hero

Delivery Lead

icon-location

Poznań, Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii

Na stanowisko Delivery Lead’a poszukujemy osoby, która zapewni realizację celów biznesowych w metodyczny i zaplanowany sposób. Będzie ona częścią tworzenia i dostarczania nowoczesnych aplikacji dla światowych liderów z branży motoryzacyjnej, logistycznej i telekomunikacyjnej.

Twoje codzienne zadania:

  • zarządzanie przepływem zadań pomiędzy Product Owner’em i innymi Delivery Lead’ami,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • upewnienie się, że praca i jej postępy są komunikowane w zrozumiały sposób,
  • definiowanie i przestrzeganie zasad priorytetyzacji,
  • zapewnienie sprawnej pracy Zespołu Deweloperskiego na spotkaniach SDR,
  • zarządzanie komunikacją pomiędzy Product Owner’em a Zespołem Deweloperskim,
  • uczestniczenie w zarządzaniu Backlogiem,
  • szacowanie/estymowanie Stories & Epics,
  • rozwiązywanie problemów i/lub eskalacja przeszkód,
  • usprawnienie procesów dostarczania.

Agile

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill

Kanban

Scrum

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako Delivery Lead (Project Manager, Delivery Manager, Delivery Responsible, Service Manager itp.),
  • znajomość podstaw Kanbana i rozumienie Flow & Predictability,
  • proaktywność i leadership,
  • umiejętność prowadzenia cyklicznych spotkań: daily, SDR, retrospektyw (w razie potrzeby ze wsparciem trenera),
  • dobra komunikacja w języku angielskim w celu negocjacji i eskalacji problemów z osobami spoza Zespołu Deweloperskiego.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej;
  • rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Poznaj wszystkie nasze benefity, które oferujemy!

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać, aby uzyskać dodatkowe informacje? Zapraszamy do kontaktu!

contact-person-image

Joanna Ochocińska

Senior Recruitment Specialist

wave