wave-hero

Intern (Python Developer)

icon-location

Poznań, Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii Niemiecka flaga

Opis działu:

Application Development & Maintenance (ADM) jest praktyką Capgemini, która kompleksowo realizuje projekty end to end od specyfikacji biznesowej, poprzez rozwój oprogramowania, wdrożenie, aż po utrzymanie aplikacji z wykorzystaniem wiodących technologii informatycznych i metod zarządzania. Chętnie sięgamy po rozwiązania z zakresu DevOps, SRE, Low-Code, szeroko rozumianej automatyzacji oraz AI. Kompleksowość i różnorodność rozwiązań pozwala z jednej strony na budowanie bliskich relacji z klientami, z drugiej strony pracownicy mają możliwość rozwoju w szerokim zakresie ścieżek kariery. Nasze zespoły są zespołami samoorganizującymi się, które w codziennej praktyce wykorzystują Agile i Lean Software Engineering.
W codziennej pracy pielęgnujemy dobrą komunikację i kulturę feedbacku.

Podążając za hasłem „Get the future you want” oferujemy różnorodne możliwości nauki i rozwoju osobistego.

Twoje codzienne zadania:

  • rozwój i współtworzenie aplikacji oraz systemów informatycznych zgodne z potrzebami naszych klientów;
  • praca nad oprogramowaniem głównie w oparciu o język programowania wyższego poziomu (Python), nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania;
  • rozwój umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej w międzynarodowym zespole;
  • udział w zadaniach poza projektowych takich jak Program Mentoringowy, Community.

Najczęściej używane technologie:

Python

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill

HTML/CSS

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-empty

JavaScript

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-empty star-icon-empty

SQL

Nasze oczekiwania:

  • aktywność i samodzielność w działaniu;
  • umiejętności analityczne, organizacyjne i zarządzania czasem;
  • co najmniej czwarty semestr studiów na kierunkach ścisłych (informatyka, matematyka, fizyka);
  • znajomość języka programowania wspierającego różne paradygmaty programowania: obiektowy, imperatywny oraz funkcyjny (Python);
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym (będziemy wspierać Cię w dalszej nauce).

Nasza oferta:

  • płatne praktyki/staż;
  • elastyczny czas pracy;
  • udział w międzynarodowych projektach, podczas których zdobędziesz doświadczenie komercyjne i zawodowe;
  • możliwości rozwoju, mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery;
  • dostęp do ponad 20 wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini);
  • karta Multisport opłacona w całości przez Capgemini;
  • imprezy integracyjne i celebracje dni specjalnych. Lubimy razem spędzać czas, dlatego organizujemy różne wyjazdy grupowe czy spotkania integracyjne. Świętujemy także razem takie dni jak: Dzień Dziecka, Tłusty Czwartek, Mikołajki, Dzień programisty czy tester i wiele innych.

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać, by uzyskać dodatkowe informacje? Zapraszamy do kontaktu!

contact-person-image

Natalia Drohobycka

Junior Recruitment Specialist

wave