wave-hero

IT Business Analyst

icon-location

Poznań, Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii Niemiecka flaga

Opis działu:

Szukasz zadań, które połączą świat biznesu, nowoczesne technologie i pracę projektową? Jesteś graczem zespołowym, który lubi pracować z ludźmi? Dołącz do Capgemini w roli Analityka Biznesowego!

Pracując w tej roli będziesz miał okazję wspólnie z klientem analizować jego cele biznesowe i przekładać je na konkretne funkcjonalności w rozwijanym systemie IT.

Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, będziesz blisko współpracował z programistami, architektami IT oraz z zespołem po stronie klienta.

Jako nowy Analityk Biznesowy dołączysz do naszego działu Cloud Custom Applications realizującego projekty dla dużych, międzynarodowych firm z wielu branż: motoryzacyjnej, logistyki, telekomunikacji, produkcji, branży spożywczej, opieki zdrowotnej czy usług publicznych wywodzących się z Niemiec.

Twoje codzienne zadania:

  • zbieranie wymagań i analizowanie ich wraz z klientem;
  • opisywanie zebranych wymaga (w formie user stories lub specyfikacji z wykorzystaniem modelowania UML / BPMN);
  • wspieranie zespołu deweloperskiego w zakresie implementacji powyższych funkcjonalności;
  • prowadzenie warsztatów z klientem oraz spotkań wewnętrznych w roli moderatora.

Najczęściej używane technologie:

Jira

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill

Camunda, Enterprise Architect

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-empty

Confluence

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-empty star-icon-empty

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze analizy w projektach z zakresu nowoczesnych technologii
  • Umiejętność zbierania wymagań, modelowania procesów biznesowych oraz specyfikacji nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z programistami i klientem zewnętrznym
  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (poziom B2-C1)

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Poznaj wszystkie nasze benefity, które oferujemy!

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać, by uzyskać dodatkowe informacje? Zapraszamy do kontaktu!

contact-person-image

Karolina Rusin

Recruitment Specialist

wave