Capgemini rozwija nowe centrum technologiczne w Gdańsku!

Nasze innowacyjne Agile Delivery Center (ADCenter), w którym zespoły pracują w podejściu Agile / DevOps i wraz z Klientami decydują o kierunku rozwoju systemów IT. Nasz nowy oddział budujemy w duchu wartości Agile także poza projektami – z otwartością i możliwością kreowania tego miejsca wspólnie.

Rozwijamy w nim oprogramowanie szyte na miarę dla międzynarodowych klientów, zlokalizowanych w Europie (Niemcy, Skandynawia). Pracujemy w sektorach takich jak motoryzacja, logistyka, telekomunikacja.

Dowiedz się więcej o naszej nowej lokalizacji!

Dołącz do nas – Get the future you want!

Twoje codzienne zadania:

  • tworzenie nowoczesnych aplikacji dla klientów zewnętrznych w technologii Java;
  • praca w międzynarodowych zespołach korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. Scrum, SAFe, Kanban);
  • rozwój w obszarze profesjonalnego wytwarzania oprogramowania, Clean Code itp.;
  • bliska współpraca z doświadczonymi ekspertami, a przez to także mieć szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Najczęściej używane technologie:

  • Java;
  • Spring Boot;
  • Hibernate;
  • SQL;
  • Spring.

Nasze oczekiwania:

  • 1 rok doświadczenia jako programista Java
  • praktyczne doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w technologii Java (JEE, Spring Boot, Hibernate);
  • znajomość zasad SOLID przy tworzeniu kodu (zasada CLEAN CODE);
  • umiejętność przygotowywania testów jednostkowych;
  • znajomość technologii Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket;
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów REST API i wdrażaniu usług RESTful oraz w projektowaniu baz danych z wykorzystaniem SQL, Oracle/SQL Server, Redis;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu płynnym;
  • mile widziana będzie wiedza w zakresie technologii Front-End: JavaScript, TypeScript, Angular, React, Vue.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich);
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach;
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery;
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard;
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini);
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).