PMO Analyst (with German)

Pracujemy w modelu hybrydowym! Proces rekrutacji na to stanowisko prowadzony jest online.

Software Center jest częścią Grupy Capgemini.

Wspieramy naszych klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Realizujemy projekty z wielu branż — od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej, po publiczną i chemiczną. Jesteśmy ekspertami w wielu technologiach, tj. Java, Cloud, .NET, React czy testowanie.

Opis działu:

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu PMO. Nasz Team jest częścią praktyki Application Development and Maintenance w Polsce z siedzibą we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Jesteśmy stale rosnącą grupą specjalistów, dla których Project Management stał się pasją. Wspieramy naszych klientów w obszarach m.in. analizy finansowej, administracji, kontroli przebiegu procesu i przepływu komunikacji.

Twoje przyszłe zadania:

  • odpowiedzialność za zapewnienie prawidłowego oraz terminowego rozliczania projektu;
  • sporządzanie kalkulacji, raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe;
  • identyfikacja odstępstw od planu budżetu i ich analiza;
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji projektowej;
  • współpraca z innymi jednostkami firmy (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny).

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz komunikatywny poziom języka angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (Excel, Power Point, Outlook);
  • zorientowanie na współpracę w zespole oraz rozwój swoich umiejętności;
  • studia minimum pierwszego stopnia (mile widziane wykształcenie ekonomiczne);
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze controllingu będzie dodatkowym atutem).

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • model hybrydowy i elastyczne godziny pracy;
  • pakiet wyposażenia do pracy z domu;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do platformy benefitowej NAIS;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.

Rozwój osobisty i zawodowy:

  • ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT;
  • platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera;
  • bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi.
Ref. code:  2264
Posted On:  Mar 26, 2024
Experience Level:  Experienced Professionals
Contract Type:  Permanent
Location:

Gdańsk, PL

Brand:  Capgemini
Professional Community:  Delivery Excellence