Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu PMO. Nasz Team jest częścią praktyki Application development and maintenance w Polsce z siedzibą we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Jesteśmy stale rosnącą grupą specjalistów, dla których Project Management stał się pasją. Wspieramy naszych klientów w obszarach m.in. analizy finansowej, administracji, kontroli przebiegu procesu i przepływu komunikacji.

Twoje codzienne zadania:

  • odpowiedzialność za zapewnienie prawidłowego oraz terminowego rozliczania projektu;
  • sporządzanie kalkulacji, raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe;
  • identyfikacja odstępstw od planu budżetu i ich analiza;
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji projektowej;
  • współpraca z innymi jednostkami firmy (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny).

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz komunikatywność w języku angielskim;
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (Excel, Power Point, Outlook);
  • zorientowanie na współpracę w zespole oraz rozwój swoich umiejętności;
  • studia minimum pierwszego stopnia (mile widziane wykształcenie ekonomiczne);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze controllingu będzie dodatkowym atutem).

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich)
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini)
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).