wave-hero

Lead AI/ML Engineer

icon-location

Poznań, Wrocław, Gdańsk

Flaga Wielkiej Brytanii

Opis działu:

Dział Insights & Data dostarcza najwyższej klasy rozwiązania związane z przetwarzaniem danych.

W ramach działu I&D dostarczamy projekty Data Science i Machine Learning, skupiając się na tematach NLP, Anomaly Detection i Computer Vision.

Pracujemy w różych konfiguracjach projektowych i zespołowych, od niewielkich Prototypów do szeroko zakrojonych programów, w których Machine Learning gra kluczową rolę.

Dodatkowo, jako Insights & Data zgłębiamy obszary Quantum Computing, poszukując praktycznych rozwiązań umożliwiających rozwój naszych klientów.

Przyszłość przyniesie nowe możliwości rozwoju w dziedzinie AI i ML i nasz zespół jest przygotowany aby podejmować te wyzwania.

Podróż AI już się zaczęła, wejdź na pokład!

Twoje codzienne zadania:

  • integrowanie i przetwarzanie danych na potrzeby projektów Data Science;
  • tworzenie i optymalizacja modeli statystycznych oraz algorytmów AI/ML;
  • prowadzenie rozmów z klientami i specjalistami dziedzinowymi w celu doprecyzowania oczekiwań od wyników analiz danych;
  • współpraca z zespołem, analitykami i inżynierami danych, analitykami biznesowymi oraz architektami rozwiązań Data Science;
  • skalowanie algorytmów na potrzeby implementacji w środowiskach Big Data.

Najczęściej używane technologie:

Python

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill

R

star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-fill star-icon-empty

Anomaly detection

NLP

Computer Vision

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach Data Science w zakresie budowy modeli do przetwarzania i analizy danych w różnych obszarach biznesowych (finanse, HR, produkcja lub innych);
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi programistycznych – Python (ewentualnie IPython, Jupiter Notebooks) lub R (ewentualnie R Shiny);
  • znajomość modeli matematycznych i statystycznych oraz algorytmów stosowanych w Data Science, np. deep learning, sieci neuronowe, regresja liniowa/logistyczna, drzewa decyzyjne, random forest;
  • ukończone studia magisterskie z matematyki, informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej;
  • rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Poznaj wszystkie nasze benefity, które oferujemy!

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać, by uzyskać dodatkowe informacje? Zapraszamy do kontaktu!

contact-person-image

Aniela Kicała

Recruitment Specialist

Wrocław/Poznań

Marta Arkuszewska

Junior Recruitment Specialist

Gdańsk

wave