Nasz zespół tworzy oprogramowanie dla światowych liderów z branży Automotive. Będziesz mieć okazję pracować z około dwustoma doświadczonymi programistami, analitykami biznesowymi i projekt managerami. Jako nieodłączny członek naszego zespołu, będziesz odpowiadać za zadania organizacyjne i wiele inicjatyw które pomagają nam w integracji i ułatwiają naszą pracę.

Twoje codzienne zadania:

  • odpowiedzialność za organizację wizyt klientów, wewnętrznych spotkań firmowych oraz eventów;
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • organizowacja i aktywne uczestnictwo (w razie potrzeby) w spotkaniach działowych, projektowych, firmowych;
  • obsługa procesów wewnętrznych;
  • wsparcie we wdrożeniu nowo zatrudnionych pracowników;
  • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy;
  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi (hotelami, firmami cateringowymi) oraz dbanie o relacje z dostawcami;
  • rozliczanie kosztów związanych ze spotkaniami służbowymi oraz eventami;
  • prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego / managementu;
  • kompleksowa organizacja i rozliczanie podróży służbowych przełożonego / managementu;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działów / managementu.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • chęć podjęcia pracy na pełen etat;
  • umiejętności organizacyjne;
  • płynna znajomość języka angielskiego (preferowany certyfikat językowy min. C1) w mowie i piśmie;
  • komunikatywność w języku niemieckim (min. B1) w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • sumienność, zdyscyplinowanie oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkie rozwiązywanie problemów;
  • silne poczucie odpowiedzialności;
  • komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • bogate umiejętności interpersonalne;
  • dbałość o standardy poufności informacji;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).