Opis działu/projektu:

Dział Insights & Data dostarcza najwyższej klasy rozwiązania związane z przetwarzaniem danych.

Większość naszych projektów dotyczy technologii Big Data oraz rozwiązań chmurowych. Dostarczamy rozwiązania pozwalające na przetwarzanie dużych oraz nieustrukturyzowanych zbiorów danych z wykorzystaniem takich platform chmurowych jak AWS, Azure oraz GCP.

Odpowiadamy za pełny cykl życia systemu (SDLC): oprócz wykorzystywania narzędzi do przetwarzania danych (np. ETL), piszemy dużo kodu w Pythonie, Scali lub Javie, równocześnie stosując najlepsze praktyki i narzędzia DevOps. Dane są dostarczane do docelowych systemów za pomocą interfejsów / API  lub wizualizowane i przedstawiane w postaci zestawień i raportów.

W naszym AI CoE realizujemy projekty z obszaru Data Science i Machine Learning, skupiając się w szczególności na przetwarzaniu języka naturalnego (NLP), modelach wykrywania anomalii oraz Computer Vision.

Dodatkowo, jako Insights & Data zgłębiamy obszary Quantum Computing, poszukując praktycznych rozwiązań umożliwiających rozwój naszych klientów.

Obecnie w naszym dziale pracuje ponad 250 architektów danych, inżynierów i analityków, wspólnie realizując ciekawe projekty dla ponad 30 klientów z różnych branż (finanse, logistyka, motoryzacja, telekomunikacja oraz innych).

Dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy 😊

Twoje codzienne zadania:

  • programowanie w języku Python w projektach z różnych domen technologicznych, takich jak Big Data, Mobile, Web development, DevOps, Testing, Cloud;
  • wnoszenie ekspertyzy z zakresu języka Python do zespołów domenowych z różnych dziedzin;
  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie ze standardami rynkowymi i wewnętrznymi;
  • współtworzenie centrum kompetencji języka Python w firmie.

Najczęściej używane technologie:

  • Python
  • SQL
  • Cloud data services: AWS / Azure / GCP
  • Terraform / CloudFormation

Nasze oczekiwania:

  • przynajmniej 3-letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Python (zachęcamy do aplikowania również osoby z większym doświadczeniem);
  • wykształcenie wyższe technicznie;
  • otwartość na poznawanie nowych technologii i współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin;
  • chęć zdobycia doświadczenia w technologiach typu Cloud – Azure, AWS, Google Cloud;
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);
  • dobre umiejętności z zakresu komunikacji i współpracy w zespole