Zrób kolejny krok i dołącz do zespołu AR/VR w dziale Digital Customer Experience (DCX). Jako Capgemini jesteśmy globalnym partnerem Unity, planujemy dalsze wchodzenie w Metaverse, a nasz cel to tworzenie innowacyjnych immersyjnych aplikacji dla europejskich i światowych liderów.

Twoje codzienne zadania:

  • budowanie aplikacji AR/VR na Microsoft HoloLens, Meta Quest i iOS,
  • prowadzenie zespołu programistów,
  • rozwijanie się m.in. w zakresie pakietów AR/VR SDK, Metaverse i grafiki komputerowej 3D,
  • stosowanie wzorców projektowych i praca w duchu Agile.

Najczęściej używane technologie:

  • Silnik Unity i C#
  • Pakiety SDK: MRTK, ARKit, ARCore
  • Blender, 3ds Max
  • Platformy Metaverse

Nasze oczekiwania:

  • 5-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji AR/VR z wykorzystaniem silnika Unity i C#,
  • znajomość pakietów SDK do mieszanej rzeczywistości,
  • znajomość podstaw grafiki 3D i doświadczenie z oprogramowaniem do jej modelowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dużym atutem).

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).