Pomagamy naszym klientom stać się liderami transformacji w branży, w której działają oraz dostawcami usług opartych na technologii i danych.

To unikalna okazja dla Ciebie do zaprojektowania i zbudowania przyszłościowego rozwiązania chmurowego dla naszego klienta. Będziesz brał(a) udział w nowo powstałym projekcie dotyczącym tworzenia innowacyjnego rozwiązania opartego na danych. Wraz z innymi architektami ukształtujesz zupełnie nową platformę informacyjną.

Twoje codzienne zadania:

  • dzięki dołączeniu do nas na wczesnym etapie projektu, zyskanie możliwości do kompleksowego kształtowania i projektowania finalnego rozwiązania;
  • uczestnictwo w rozwoju domeny danych opartej na innowacyjnym rozwiązaniu IT;
  • pomoc w zaprojektowaniu platformy danych i jej infrastruktury, współodpowiedzialność za dostarczenie kompleksowego rozwiązania;
  • wspieranie inżynierów chmury i programistów korzystających z tworzonej platformy we wdrażaniu kluczowych funkcji na platformie;
  • pełnienie roli lidera/eksperta w swoim obszarze.

  • AWS;
  • Python;
  • SQL;
  • Bash;
  • IaC;
  • Data Warehousing;
  • Data Lake;
  • Kafka;
  • Docker;
  • Snowflake and dbt.

Najczęściej używane technologie:

  • ponad 3-letnie doświadczenie w roli Architekta IT w obszarze rozwiązań chmurowych klasy enterprise;
  • wykorzystanie i poszerzanie dogłębnej wiedzy na temat architektury danych i platformy chmurowej AWS;
  • praca w międzynarodowych zespołach;
  • dobre umiejętności samoorganizacji, a także organizowania pracy zespołu;
  • łatwość komunikowania się z klientem i zespołem;
  • angielski na poziomie B2/C1.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich)
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini)
    • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).