Jeden z największych na świecie producentów samochodów oczekiwał wyjątkowego poziomu jakości w swoim systemie do strategicznego planowania inwestycji, rozwoju i kontroli emisji CO2.

Kierownik ds. Testów z Capgemini jest w pełni odpowiedzialny za zarządzanie procesem testowym (zarówno testy manualne jak i automatyczne) w portfolio pięciu aplikacji SAP. Zespół QA Capgemini składa się z 8 testerów o szerokich kompetencjach. Współpracujemy z Product Ownerem, zespołami programistycznymi Klienta oraz dostawcami zewnętrznymi.

Testerzy zapewniają oczekiwaną jakość frontendu, backendu oraz interfejsów. Zestaw zautomatyzowanych testów skraca czas testów regresji i pozwala Klientowi na wypuszczenie 25 wdrożeń rocznie. W tym projekcie pracujemy z SAP Analytic Cloud, HANA DB oraz wieloma interfejsami do systemów zewnętrznych.

Twoje codzienne zadania:

  • praca w podejściu zwinnym dbając o to, aby Scrum oraz ustalone praktyki QA były rozumiane i stosowane przez zespół;
  • odpowiedzialność za kontakt z klientem, analizę wymagań, budowanie zestawów przypadków testowych jak również wykonywanie testów oraz analizę i raportowanie wyników.

Nasze oczekiwania:

  • 4-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz minimum roczne doświadczenie w koordynacji zespołu testowego;
  • znajomość metod zarządzania testami i rozumienie wartości płynącej z automatyzacji testów;
  • znajomość metodologii Agile (doświadczenie w roli Scrum Mastera będzie dodatkowym atutem);
  • dobra znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Zatrudniamy utalentowanych kandydatów. Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to aplikuj!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).