Opis działu/projektu:

Capgemini od wielu lat dostarcza nowoczesne rozwiązania IT dla klientów branży finansowo-bankowej. Budujemy zorientowane na użytkownika bezpieczne i skalowalne systemy z użyciem metodyk Agile oraz rozwiązań chmurowych. Dołącz do nas jeśli lubisz, kiedy wirtualne rozwiązania mają swoje zastosowanie w rzeczywistości biznesowej.

Twoje codzienne obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w środowisku .NET,
  • praca z Azure Cloud, architekturą mikroserwisową, kontenerami (Docker, Kubernetes), front-endem i back-endem aplikacji (w zależności od projektu),
  • dbanie o standardy jakościowe – np. poprzez użycie TDD, testów jednostkowych,
  • współpraca ze Scrum Masterem i zespołem programistycznym w celu wspólnego adresowania potrzeb klienta,
  • możliwość udziału w aktywnościach poza-projektowych np. wsparcie procesów rekrutacyjnych, udział w bieżących wydarzeniach działu.

Najczęściej używane technologie:

  • C#,
  • .NET,
  • .NET Core,
  • Azure,
  • MS SQL Server,
  • Entity Framework,
  • GIT.

Nasze oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku programisty .NET (preferowane w branży finansowo-bankowej),
  • solidna wiedza z zakresu .NET Framework i/lub .NET Core, poparta doświadczeniem,
  • doświadczenie w użyciu narzędzi CI/CD (Jenkins, Azure DevOps, Gitlab),
  • wiedza z zakresu RDBMS i narzędzi takich jak MS SQL Server czy Entity Framework,
  • umiejętność stosowania standardów nowoczesnego programowania w praktyce (Clean Code, TDD, code review, testy jednostkowe),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie z Azure Cloud,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • dobre zrozumienie metodologii Agile – Scruma i/lub Kanbana,
  • doświadczenie front-endowe (JavaScript).