Jesteśmy doświadczonym zespołem, odpowiedzialnym za projektowanie aplikacji biznesowych z wykorzystaniem zróżnicowanych technologii. Dołączając do działu Financial Services, będziesz uczestniczyć we wszystkich fazach procesu tworzenia oprogramowania oraz nawiązywać bliską współpracę z naszymi klientami. Będziesz częścią zespołu SCRUM, który czerpie z najlepszych praktyk koncepcji lean software development.

Twoje codzienne zadania:

  • będziesz pełnić rolę starszego programisty PEGA dla międzynarodowego projektu w obszarze usług finansowych,
  • będziesz udzielać zespołowi wsparcia oraz wskazówek w zakresie kompleksowego rozwoju/ulepszania i debugowania oprogramowania,
  • będziesz zaangażowany w projektowanie, rozwój i ulepszanie oraz rozwiązywanie problemów z systemem PEGA.

Najczęściej używane technologie:

  • Pega (scale 1-5) – 5
  • PRPC (scale 1-5) – 5
  • Angular JS (scale 1-5) – 3
  • Java (scale 1-5) – 3

Nasze oczekiwania:

  • masz co najmniej 5-letnie doświadczenie jako programista PEGA
  • posiadasz zaawansowaną wiedzę na temat Pega PRPC 5.x/6.x/7.x.,
  • znasz języki kodowania, w tym Angular JS, Java i JQuery
  • znasz J2EE, XML, Java, JSP i EJB
  • masz praktyczne doświadczenie w definiowaniu OOAD/architektury technicznej,
  • masz doświadczenie wdrożeniowe PEGA w zakresie zarządzania przypadkami, BPM, Customer Engagement i/lub Customer Decision Hub lub rozwiązań rynkowych PEGA,
  • dokładnie rozumiesz rodzaje reguł PEGA, interfejsy użytkownika i funkcje korespondencji,
  • masz praktyczne doświadczenie w integrowaniu PEGA z systemami innych firm za pomocą kreatorów integracji PEGA, np. REST, SOAP, SQL JMS i HTTP,
  • masz doświadczenie w korzystaniu z narzędzi PEGA pre-flight i debugowania, w tym SMA, DB Trace, PEGA Log Analyser, AES itp.,
  • masz doświadczenie w metodykach Agile;
  • znasz język angielski na poziomie min. B2

Nasza oferta:

  • możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
    • pakiet relokacyjny;
    • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).