W jednym z projektów dla Klienta z branży motoryzacyjnej pracowaliśmy nad integracją systemów sprzedaży hurtowej i sprzedaży detalicznej oraz przeniesieniem ich z wielu rozproszonych po świecie instalacji on-premise do chmury.

Dzięki automatyzację testów regresyjnych GUI i API zapewniliśmy ciągłą walidację systemów. Codziennie automatycznie udostępnialiśmy interesariuszom szczegółowe informacje o stanie każdej funkcjonalności.

Zespół 8 testerów automatyzujących dostarczył zautomatyzowany zestaw testów przy użyciu Java, Junit 5, Selenium, REST-assured, Maven, Jenkins, Docker, Bitbucket i Jira/XRAY/ Confluence. Szczególnym sukcesem zespołu testerskiego zakończyła się migracja z serwerów on-premise do chmury, która została zrealizowana w zauważalnie krótszym czasie niż planowano, dzięki pełnemu zautomatyzowaniu testów migracji.

Twoje codzienne zadania:

  • projektowanie i realizowanie wdrożeń nowoczesnych rozwiązań automatyzacji testów;
  • projektowanie i opracowywanie architektury testów oraz doradztwo technologiczne;
  • definiowanie standardów zapewnienia jakości w projekcie i kierowanie jego realizacją;
  • rozwijanie talentów w zespole.

Najczęściej używane technologie:

  • Java, JavaScript, C#, Stash Git, Maven, Ant, Gradle, JUnit, TestNG;
  • Selenium, Selenium Grid, Cypress, WebdriverIO, BrowserStack, REST-assured, Karate, Mockito, WireMock, Allure;
  • WebServices, TCP/IP, Kafka, RabbitMQ, MQTT;
  • Jenkins, Bitbucket, Groovy, Docker, Kubernetes, SonarQube;
  • Nexus, Artifactory, IBM UrbanCode, Docker Swarm;
  • AWS, Azure, GCP.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 6 lat doświadczenia w automatyzacji testów z wykorzystaniem jednego z wymienionych języków programowania;
  • nastawienie na jakość i strategiczne podejście do testowania;
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań do testów automatycznych;
  • doświadczenie w automatyzacji testów UI, backend oraz DevOps.

Zatrudniamy utalentowanych kandydatów. Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to aplikuj!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).