Dla Klienta z branży motoryzacyjnej Capgemini dostarcza platformę leasingową, zintegrowaną z zewnętrzną siecią sprzedaży. Główne funkcjonalności to konfiguracja samochodów i wynajem długoterminowy.

W tym projekcie na pierwszej linii frontu były testy manualne. Sześciu kierowników testów i ponad 50 testerów z Capgemini z sukcesem spełniło szeroki zakres wymagań w 20 domenach systemowych. Udało nam się osiągnąć wysoką jakość testów dzięki wprowadzeniu solidnej strategii testowej i wdrożeniu rygorystycznych procesów testowych. W ciągu 2 lat projekt z powodzeniem dostarczył ponad 300 CRów w 12 wdrożeniach.

Twoje codzienne zadania:

  • zarządzanie relacjami z klientami w sprawach związanych z testowaniem,
  • zarzadzanie testami, w tym testami niefunkcjonalnymi, koordynowanie realizacji wszystkich działań testowych,
  • definiowanie i komunikowanie strategii testów dla projektu,
  • doradzanie w zakresie procesu testowania, w tym testów automatycznych,
  • rozwijanie talentów w zespole.

Nasze oczekiwania:

  • 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów\projektów testerskich,
  • znajomość metodyk zarządzania projektami i\lub testami,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zatrudniamy utalentowanych kandydatów. Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Wykształcenie techniczne nie jest wymagane. Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to aplikuj!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
    • pakiet relokacyjny,
    • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).