Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Jako grupa Capgemini od ponad 25 lat funkcjonujemy na rynku polskim. Nasze lokalizacje znajdziecie we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Opolu i Lublinie. Ze względu na dynamiczny rozwój podjęliśmy decyzję o otwarciu nowego centrum naszej firmy. Wybraliśmy Gdańsk, z uwagi na jego prężny rozwój jako ośrodka IT.  
Będziemy w nim rozwijać oprogramowanie szyte na miarę dla międzynarodowych klientów (liderów na rynkach europejskich i światowych), z wykorzystaniem wiodących technologii (m.in. Java, .NET, Angular, React).  
W Gdańsku będzie funkcjonować innowacyjne Agile Delivery Center (ADCenter), w którym zespoły pracują w podejściu Agile/DevOps i wraz z Klientami decydują o kierunku rozwoju systemów IT. Nasz nowy oddział budujemy w duchu wartości Agile także poza projektami – z otwartością i możliwością kreowania tego miejsca wspólnie. 

Zapowiedź otwarcia nowego centrum w Gdańsku                                                    Agile Delivery Center w Polsce

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

W Capgemini pracujemy hybrydowo – dbamy o to, aby pracownicy mieli możliwość pracy z domu, jak i przychodzenia do biura.   

Poznaj nasze benefity

Zbuduj z nami Capgemini Gdańsk – dołącz do zespołu! 
Szczegóły odnośnie lokalizacji naszego biura w Gdańsku i projektów już wkrótce. 

Masz pytanie odnośnie nowego biura?
Skontaktuj się z nami: 

Urszula 

Urszula Kaczorek 
Employer Branding Specialist w Capgemini Gdańsk 
urszula.kaczorek@capgemini.com