Aplikacja online

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą we Wrocławiu lub w Poznaniu prześlij do nas swoje CV. Jest to możliwość zaprezentowania siebie z jak najlepszej strony, więc z pewnością zechcesz zawrzeć tu ważne informacje, które odróżnią Cię od innych kandydatów. Pamiętaj, aby określić na jakim poziomie znasz języki obce.
CV możesz podesłać w języku niemieckim lub angielskim poprzez formularz aplikacyjny, lub bezpośrednio na adres e-mailowy rekrutacji: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com.

Rozmowa telefoniczna

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, gdy Twój profil będzie zgodny z aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi. Zostaniesz zaproszony do udziału w półgodzinnej rozmowie telefonicznej, która ma na celu sprawdzenie Twoich umiejętności językowych (język niemiecki oraz/lub język angielski).

W ciągu tygodnia po rozmowie weryfikującej znajomość języków obcych otrzymasz informację o statusie Twojej kandydatury.

Telco

Podczas rekrutacji na niektóre stanowiska zespół rekrutacyjny zaplanuje dla Ciebie półgodzinną rozmowę z naszym ekspertem. Zapyta o Twoje doświadczenie zawodowe oraz projektowe związane z technologiami, które wymagane są przy danej roli.

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

Kolejnym krokiem jest rozmowa kwalifikacyjna online, podczas której spytamy Cię dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Przekażemy Ci również informacji o firmie, kulturze całej organizacji oraz na temat Twoich obowiązków i wyzwań.

Oferta

W ciągu kilku dni od zakończenia ostatniego etapu skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli jest on pozytywny i zaakceptujesz warunki zatrudnienia,
dołączysz do zespołu Capgemini.