hero-picture hero-wave

proces rekrutacyjny

Zapoznaj się z naszym procesem rekrutacji

1. Aplikacja online

W projektach realizowanych dla partnerów zagranicznych oczekujemy komunikatywnej znajomości języka obcego w mowie i piśmie (B1/B2+). Jeśli deklarujesz taki poziom, powinieneś budować swobodne wypowiedzi na tematy konkretne i abstrakcyjne oraz prowadzić merytoryczne dyskusje na dany temat. Potrafisz też tworzyć przejrzyste oraz szczegółowe wypowiedzi, jednocześnie wyjaśniając swój punkt widzenia oraz rozważając wady, zalety czy inne możliwości.

media-picture

2. Rozmowa telefoniczna

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, gdy Twój profil będzie zgodny z aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi. Zostaniesz zaproszony do udziału w 20-minutowej rozmowie telefonicznej, która ma na celu sprawdzenie Twoich umiejętności językowych (język niemiecki oraz/lub język angielski).

W ciągu tygodnia po rozmowie weryfikującej znajomość języków obcych otrzymasz informację o statusie Twojej kandydatury.

media-picture

3. Telco

Podczas rekrutacji na niektóre stanowiska zespół rekrutacyjny zaplanuje dla Ciebie półgodzinną rozmowę z naszym ekspertem. Zapyta o Twoje doświadczenie zawodowe oraz projektowe związane z technologiami, które wymagane są przy danej roli.

media-picture

4. Rozmowa kwalifikacyjna

Kolejnym krokiem jest rozmowa kwalifikacyjna (online lub w biurze), podczas której spytamy Cię o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Przekażemy Ci również informacji o firmie, kulturze całej organizacji oraz na temat Twoich obowiązków i wyzwań.

media-picture

5. Oferta

W ciągu kilku dni od zakończenia ostatniego etapu skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli jest on pozytywny i zaakceptujesz warunki zatrudnienia, dołączysz do zespołu Capgemini.

media-picture

Oferty pracy

Spring, Spring Boot, Hibernate

Java Developer

Gdańsk,

Poznań,

Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii

Gdańsk,

Poznań,

Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii

Gdańsk,

Poznań,

Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii Niemiecka flaga

Gdańsk,

Poznań,

Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii

RxJava, Kotlin

Senior Android Developer

Gdańsk,

Poznań,

Wrocław

Flaga Wielkiej Brytanii
Zobacz wszystkie oferty
event-picture

Akcja relokacja!

Chcesz pracować z Wrocławia, Poznania lub Gdańska? Wesprzemy Twoją przeprowadzę z Polski lub z zagranicy do jednego z naszych miast.

Sprawdź szczegóły!