Zapraszamy na kolejny test:fest meetup!

Postanowiliśmy spotykać się z Wami częściej niż raz na rok, dlatego przygotowaliśmy dla Was cykl wydarzeń w formie meetupów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z obszaru testowania. Gościć nas będą regularnie wrocławskie firmy IT. Tym razem widzimy się w Capgemini.

Dla kogo?

Meetup jest skierowany dla tych, dla których jakość oprogramowania to ważny temat, a zatem nie tylko inżynierów jakości oprogramowania, ale także wszelkich specjalistów z branży IT. Nie musisz być wyjadaczem, wystarczy trochę doświadczenia i chęć poznania nowych ludzi.

Rejestracja

Wydarzenie jest w 100% darmowe, jednak obowiązują zapisy.
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona – dlatego zachęcamy Was do szybkiej rejestracji

Regulamin

Regulamin wydarzenia dostępny jest pod tym linkiem 👇
https://testfest.pl/meetup-testfest/meetup_regulamin/
Zapisanie się na wydarzenie jest jednoznaczne z akceptacją z akceptacją niniejszego regulaminu.

Szymon Testing

Senior Software Developer in Test w Capgemini Szymon Bal

Z wykształcenia teleinformatyk (Politechnika Wrocławska). Tester oprogramowania, który objął sobie za specjalizację test data management (TDM) w połączeniu z usprawnianiem całego procesu testowego i automatyzacji. Obecnie pracuje w dużym projekcie z wątkami Big Data w Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu. Stara się rozwijać w pracy codziennej wiedzę o danych oraz łączyć ją z biznesową, programistyczną i menedżerską. Lubi też odkrywać kolejne niespodziewane powiązania. W czasie wolnym gra na basie, zwiedza okolicę pieszo i na rowerze, a także czyta książki filozoficzne.

Organizator test:fest, Product Owner w Sportradar Mateusz Holewski

Właściciel Produktu (Product Owner) w firmie Sportradar z doświadczeniem zarówno w procesie tworzenia oprogramowania jak i usługach IT. Prelegent na konferencjach w Polsce i w Europie, jeden z organizatorów test:fest. Dobrze je, uczy się jeździć na rowerze górskim i potem o tym opowiada.

Widzimy się we wtorek 29.11.2022 o 18:00 w biurze Capgemini we Wrocławiu, ul. Legnicka 48K.

Wydarzenie wyłącznie na żywo.