O czym będzie debata?

Już 14 września (poniedziałek) od godz.16:00 w przestrzeni online odbędzie się wyjątkowa debata pt. Cybersecurity a sztuczna inteligencja, w której gościć będziemy specjalistów: Maksymiliana Arciemowicza, Marka Puchalskiego oraz Macieja Kafela z Capgemini oraz gościa specjalnego Piotra Koniecznego z Niebezpiecznik !

prelegent Maks Arciemowicz

Na co dzień Maksymilian jest Starszym Architektem we wrocławskim Capgemini, a z zamiłowania jest ekspertem od cyberbezpieczeństwa i autorem popularnego bloga CXSECURITY, a także wieloletnim badaczem poziomu bezpieczeństwa standardowych bibliotek i aplikacji, takich jak libc, Apple, Oracle i innych.

prelegent Maciej Kafel

Maciej ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, a od 11 lat związany jest z Capgemini Polska, gdzie był odpowiedzialny za doradztwo i wdrażanie rozwiązań w obszarze Digital Workplace. Od ponad 7 lat odpowiada za rozwój globalnego portfolio End User Services w Capgemini a od 2017 roku jest liderem rozwiązań Connected Office.

prelegent Marek Puchalski

Marek to deweloper aplikacji webowych i architekt oprogramowania w Capgemini. Od 14 lat związany z branżą motoryzacyjną, od 9 lat z tematami bezpieczeństwa aplikacji webowych. Clean coder. Fascynat wszelkiej tematyki związanej z bezpieczeństwem informacji, bezpieczeństwem aplikacji oraz brakiem bezpieczeństwa. Członek organizacji OWASP.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby zapisane na debatę online 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji online i zadawać pytania naszym ekspertom.

Aktualne informacje znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku!