O czym będzie debata?

Już 27 kwietnia (wtorek) od godz.16:00 w przestrzeni online odbędzie się wyjątkowa debata pt. Czy jesteśmy skazani na Cloud? , w której gościć będziemy specjalistów z wrocławskiego i katowickiego oddziału Capgemini.

 

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku

 

 

prelegent Dawid Benski

Na co dzień Architekt Zarządzający. 14 lat doświadczenia w IT. Karierę rozpoczął w klasycznym Business Intelligence, następnie kontynuował w obszarze Big Data Hadoop. Od 4 lat architekt w projektach cloud AWS i Azure w obszarze przetwarzania danych u różnych klientów. Odpowiedzialny za portfolio w obszarze Cloud w Insights & Data we wrocławskim Capgemini. Jeden z liderów Big Data & Cloud dla rynku niemieckiego.

prelegent Sebastian Nieszwiec

Związany z systemami IT przez ostatnie 20 lat, począwszy od pierwszych implemntacji systemów Linux poprzez technolgie sieciowe a skończywszy na rozwiązaniach chmurowych. Jego droga w katowickim oddziale Capgemini trwa już 10 lat i wiodła przez wszystkie zakątki zarządzania infratstrukturą od sieci, przez bezpieczeństwo, platformy serwerowe, wsparcie systemów operacyjnych, budowanie orkiestracji i automatyzacji na technologiach chmurowych skończywszy. Aktualnie pełni rolę architekta infrastruktury prowadząc transormację środowisk tradycyjnych do chmury.

prelegent Arkadiusz Maciejowski

Pasjonat systemów, które przetwarzają dane, by odpowiedzieć na pytania ważne dla biznesu. Bardzo lubi zajmować się szukaniem zależności w danych i przekształeniami, które umożliwiają powiązać rekordy pochądzące z różnych systemów oraz wydobyć z nich informacje porzez analizę zależonści. Od dwóch lat zajmuje się systemami w oparciu o rozwiązania cloudowe - głównie AWS: Lambda, Glue, Redshift, Athena, S3, ECR i inne oraz Snowflake. Infrastruktura w jego projektach jest oparta o założenia IaC - wykorzystuję do tego Terraforma i częściowo CloudFormation. Prywatnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci. Hobbistycznie zajmuje się też fotografią.