Czego będzie dotyczyć spotkanie online?

Z perspektywy osoby badającej potrzeby użytkowników oraz osoby korzystającej z takich badań przy projektowaniu oprogramowania, opowiemy o wspólnych wyzwaniach, wzajemnych frustracjach i dobrych praktykach efektywnej współpracy. Dowiecie się również, dlaczego badania UX są niezbędnym elementem procesu projektowania produktów cyfrowych i jakie korzyści wynikają z tego dla wszystkich uczestników tego procesu.

prelegent Magdalena Czajkowska

Od ponad 15 lat zajmuje się obszarami Customer i User Experience. W Capgemini wspiera projekty jako badacz UX oraz moderator Design Thinking. Wykorzystując nowoczesne metody i techniki projektowania zorientowanego na potrzeby użytkownika, realizuje swoją pasję tworzenia wyjątkowych doświadczeń. W wolnym czasie mobilizuje rodzinę do wspólnych aktywności: narty, rower, bachata.

prelegent Marcin Śliwa

Senior Solutions Architekt z ponad 20-letnim stażem w IT. W pracy zawodowej ceni pragmatyczne podejście do tworzenia oprogramowania, a po godzinach stara się aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na rowerze lub pisząc artykuły fachowe i udzielając się na konferencjach branżowych.