Czego będzie dotyczyć spotkanie online?

Czy testowanie wyłącznie metod klasy gwarantuje poprawne działanie komponentu w Angularze? Nie, nawet jeśli komponent jest prosty, ale nie sprawdzimy co zostało wyrenderowane, jest szansa, że popełniliśmy gdzieś błąd w szablonie komponentu, który nie został wychwycony nawet w trakcie code review. W trakcie spotkania Marta pokaże Wam jak przetestować złożone interakcje użytkownika na stronie za pomocą Karmy i Jasmine. Uwzględnię również obsługę operacji asynchronicznych i unikanie powtarzania kodu. Na potrzeby prezentacji udostępni także repozytorium na Githubie wraz z Readme, do którego będziecie mógli później wrócić i odświeżyć pamięć.

prelegent Marta Sajdak

Full stack developer pracująca na co dzień z Angularem i .NET Core. Entuzjastka automatyzacji, jakości, open sourcowych rozwiązań, aktywności fizycznej i dobrej gastronomii.

Jak zapisać się na spotkanie online?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Osoby zapisane na e-TechTalk 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji live i zadawać pytania naszej ekspertce.

Zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku!