Czego możecie spodziewać się na konferencji?

Postanowiliśmy nasze wyjątkowe wydarzenie ze względu na panującą na świecie sytuacje związaną z pandemią przenieść w przestrzeń online. Zapraszamy Was na konferencję online TechTalk Special Edition IV, którą organizujemy dla pasjonatów nowych technologii!

9:00-9:15

START KONFERENCJI

9:15-10:15
To JPA or not to JPA, czyli o trudnym temacie danych składowania w rzeczywistości hexagonalnej [PL]

Maciej Małecki

10:30-11:30
Architects drive innovation czyli jak wprowadzać innowacje w rozwiązaniach IT [PL]

Maria Stachowiak

11:30-12:30
Data mesh - rozwiazanie dla data driven companies w teorii i praktyce [PL]

Dawid Benski

12:30-13:30
DEBATA - Man in the middle: plusy i minusy projektowania zorientowanego na użytkownika [PL]

UCZESTNICY: Magdalena Czajkowska, Anna Kaim, Marcin Śliwa

13:30-14:30
μ jest piękne, mikrokosmos na froncie [PL]

Łukasz Łaszkiewicz

14:30-15:30
About Modern Cloud Native Java [ENG]

Adam Bien

prelegentka Maria Stachowiak

W IT od 15 lat, w Capgemini na stanowisku Zarządzający Architekt Oprogramowania czyli Project Manager, Architekt Oprogramowania i Analityk Biznesowy w jednej osobie w międzynarodowym projekcie dla dużej firmy z branży logistycznej, lider firmowego BA Community.

prelegent Dawid Benski

Główny Architekt Oprogramowania w Capgemini, 15 lat doświadczenia w IT. Karierę rozpoczął w klasycznym Business Intelligence, następnie kontynuował w obszarze Big Data Hadoop. Od 4 lat architekt w projektach cloud AWS i Azure w obszarze przetwarzania danych u różnych klientów. Odpowiedzialny za portfolio w obszarze Cloud w Insights & Data we wrocławskim Capgemini. Jeden z liderów Big Data & Cloud dla rynku niemieckiego.

prelegent Maciej Małecki

Programista, architekt, 20 lat doświadczenia w branży IT. Z powodzeniem tworzy wiele aplikacji webowych, które składają się z formularzy i tabelek. Jego aktualne zawodowe zainteresowania skupiają się wokół języków Java, TypeScript i Kotlin, lecz prywatnie uznaję tylko jeden jedyny, prawdziwy: Assembler 😉 Próbuje także znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego systemy informatyczne „gniją”.

prelegent Łukasz Łaszkiewicz

Ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu i coachowaniu teamów developerskich. Hands-on software architekt oraz pasjonat programowania – w każdym języku :) Aktualnie odpowiedzialny za wsparcie Klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji architektonicznych i projektowanie rozwiązań na miarę ich biznesowych potrzeb – tych uświadomionych oraz tych jeszcze do odkrycia… Full-stack developer z korzeniami sięgającymi programowania po stronie serwera, aczkolwiek lubujący się - a jakże - w technologiach frontendowych, chętnie sięgający po najnowsze i co ciekawsze JS/TS frameworki.

gość specjalny Adam Bien

Zapisz się i bądź z nami 12 października, startujemy o godzinie 9:00!

Wydarzenie jest w 100% przygotowane przez specjalistów z Capgemini Software Solutions Center. Oprócz wykładów przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Więcej informacji oraz godzinowa agenda - wkrótce!

Aby być na bieżąco - dołącz do wydarzenia na Facebooku!