Czego będzie dotyczyć webinar?

Podczas wydarzenia organizatorzy, trenerzy i uczestnicy opowiedzą o programie, rekrutacji i wymaganiach, kolejnych edycjach oraz odpowiedzą na Twoje pytania.

Czym jest program Starter Kit? To program, do którego rekrutować mogą się studenci i absolwenci kierunków ścisłych, którzy ukończyli przynajmniej pierwszy stopień. Ponadto trzeba znać podstawy dowolnego obiektowego języka programowania. Uczestnicząc w jednym z trzech przygotowanych przez nas programów (JAVA, SAP, Testing) masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT.

Brzmi interesująco? Poznaj szczegóły i porozmawiaj o programie, rekrutacji i jego przebiegu z naszymi specjalistami. Więcej o programie oraz aktualnych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Recruitment Specialist Justyna Kochanowska

Specjalistka ds. rekrutacji, w Capgemini od 2019 roku. Opiekuję się procesami rekrutacyjnymi do programów Starter Kit.

HR Specialist Barbara Pruska

Pracuje w Software Solution Center dziale Learning & Development. Na co dzień zajmuje się organizacją i koordynacja programów Java Starter Kit i Software Tester Starter Kit. 😊

Test Engineer (Developer) Anna Cetnar

Absolwentka kwietniowej edycji Tester Starter Kit, która po pozytywnym przejściu programu dołączyła do wrocławskiego zespołu testerów automatyzujących. Żywy dowód na możliwość skutecznego przebranżowienia się dzięki programowi Capgemini.

Developer Patrycja Stępień

Trenerka modułu Angular podczas Starter Kit JAVA.

Senior Delivery Architect Robert Malinkiewicz

Pracuję w Capgemini od 2011. Przeszedłem tu karierę od junior java developera po senior delivery architecta. Kierownik techniczny programu Starter KIT przez 3 ostatnie lata i trener modułów Java i Algorytmów.