Czego będzie dotyczyło spotkanie?

Podczas SoftwareHours porozmawiamy o projektowaniu i tworzeniu aplikacji, które stawiają m.in. na potrzeby użytkowników aplikacji mobilnych, nowoczesny webowy UI i UX, użycie środowisk AR/VR, ale przede wszystkim należą do najciekawszych projektów Capgemini. 

Maciej przybliży temat łatwiejszej aktualizacji aplikacji mobilnych za pomocą Server Driven UI. Natomiast Hanna poruszy zyskujący na znaczeniu temat dostępności (a11y) z perspektywy deweloperki.

Po części merytorycznej zapraszamy na quiz z nagrodami, poczęstunek i networking. Do zobaczenia!

17:00 - 17:30
Networking i poczęstunek
17:30
Powitanie
17:30 - 18:15
Pomówmy o a11y. Dostępność z punktu widzenia deweloperów w kilku praktycznych krokach.
Prelegentka: Hanna Pałac

18:15 - 18:30
Przerwa kawowa
18:30 - 19:15
Server Driven UI w aplikacjach mobilnych
Prelegent: Maciej Jagiełło
19:15
Quiz z nagrodami i czas na networking

Scrum Master&Software Engineer Hanna Pałac

W Capgemini od 2017 r. jako frontend developer, obecnie Scrum Master. Tematem dostępności zainteresowałam się w 2019 r. przypadkowo, pracując dla klienta z branży medialnej. Od tego czasu nieustannie uczę się dostępności oraz szerzę świadomość tematu wśród wszystkich, którzy chcą o nim słuchać.

Delivery Architect Maciej Jagiełło

Aplikacje mobilne już od ponad 10 lat są moim głównym zainteresowaniem. Android Froyo i Gingerbread — od tego zaczynałem moją przygodę, która trwa do dziś. Obecnie jestem architektem dbającym o dostarczanie rozwiązań mobilnych zgodnie z wymaganiami klienta, w zaplanowanym czasie i dobrej jakości.

WAŻNA INFORMACJA: Spotykamy się w przestrzeni biurowej, więc liczba miejsc jest ogarniczona! Zapisy przez formularz na stronie.

Weź udział