Jak będzie przebiegał Open Day?

Na spotkaniu online (MS Teams) zaplanowaliśmy dla Was krótkie wystąpienia dotyczące wprowadzenia do Dockera, pracy w zespole Insight&Data oraz przewrotnie zapytamy, czy testowanie nadal ma sens?
Porozmawiamy także o naszej firmie, o otwartych rolach na praktyki i inne juniorskie stanowiska we Wrocławiu i Poznaniu, ale też o tym, co można robić w firmie IT nie będąc programistą 😉
Na koniec wydarzenia przewidzieliśmy dla Was konkurs z nagrodami.

Uwaga!
Zaplanowaliśmy dla Was 2 różne terminy na spotkanie. Wybierzcie ten, który bardziej Wam pasuje – agenda na obu wydarzeniach pozostaje ta sama 😊

Agenda:

  1. Prezentacja firmy, czyli kilka słów o Capgemini Software Solutions Center – Agnieszka Baranowska (15’)
  2. Docker – jeszcze nie znasz, już potrzebujesz – Michał Ujma (30’ + QA 15’)
  3. Insights & Data – One team, Four Brains Krzysztof Skurzyński (30’ + QA 15’)
  4. Czy testowanie ma sens? – Marek Lewandowski (30’ + QA 15’)
  5. Konkurs z nagrodami

Osoby zapisane dostaną od nas drogą mailową link do spotkania.

prelegent Marek Lewandowski

Absolwent Politechniki Poznańskiej, programistą Java jest od 2007 roku. Marek wyspecjalizował się w QA w 2010 roku i od tego czasu dalej pogłębia swoją wiedzę w testowaniu. Obecnie pełni funkcję Scrum Mastera i Senior Test Consultanta w poznańskim oddziale Capgemini Software Solutions Center.

prelegent Krzysztof Skurzyński

Ścieżkę kariery zaczynał jako programista embedded C/C++ dla jednego z liderów technologii LTE/5G. Wraz ze zdobytym doświadczeniem Krzysztof pracował w rolach Team Leadera, Technical Leadera, Technical Project Managera. Od 2020 roku pracuje jako Senior Project Manager w Capgemini Insights & Data prowadząc projekty związane głównie z branżą motoryzacyjną oraz Telco. Prywatnie, po godzinach pracy, Krzysztof to zapalony elektronik-programista oraz muzyk.

prelegent Michał Ujma

Michał Ujma jest Starszym Inżynierem Oprogramowania. Ostatnie 4 lata spędził budując rozwiązania oparte o chmurę w Capgemini Software Solutions Center. Pasjonują go możliwości stosowania uczenia maszynowego oraz IoT w budowanych przez niego aplikacjach. W dziale Digital Michał jest odpowiedzialny za budowanie systemów konwersacyjnej sztucznej inteligencji.

prelegent Agnieszka Baranowska

Employer Branding Specialist w Capgemini Software Solutions Center w Poznaniu.