hero-picture hero-wave

#2 test:fest meetup in Capgemini

Zapraszamy na kolejny test:fest meetup, który obędzie się w naszym biurze we Wrocławiu.
Prelegentem #2 spotkania będzie miedzy innymi Szymon Bal z Capgemini.

Dziękujemy za udział

calendar-icon

29 listopad

2022

18:00 - 21:00

Online

Zapraszamy na kolejny test:fest meetup!

Postanowiliśmy spotykać się z Wami częściej niż raz na rok, dlatego przygotowaliśmy dla Was cykl wydarzeń w formie meetupów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z obszaru testowania. Gościć nas będą regularnie wrocławskie firmy IT. Tym razem widzimy się w Capgemini.

Wydarzenie jest w 100% darmowe, jednak obowiązują zapisy.
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona – dlatego zachęcamy Was do szybkiej rejestracji

Prowadzący:

Szymon Bal

Senior Software Developer in Test w Capgemini

Z wykształcenia teleinformatyk (Politechnika Wrocławska). Tester oprogramowania, który objął sobie za specjalizację test data management (TDM) w połączeniu z usprawnianiem całego procesu testowego i automatyzacji. Obecnie pracuje w dużym projekcie z wątkami Big Data w Capgemini Software we Wrocławiu. Stara się rozwijać w pracy codziennej wiedzę o danych oraz łączyć ją z biznesową, programistyczną i menedżerską. Lubi też odkrywać kolejne niespodziewane powiązania. W czasie wolnym gra na basie, zwiedza okolicę pieszo i na rowerze, a także czyta książki filozoficzne.

Mateusz Holewski

Organizator test:fest, Product Owner w Sportradar

Właściciel Produktu (Product Owner) w firmie Sportradar z doświadczeniem zarówno w procesie tworzenia oprogramowania jak i usługach IT. Prelegent na konferencjach w Polsce i w Europie, jeden z organizatorów test:fest. Dobrze je, uczy się jeździć na rowerze górskim i potem o tym opowiada.