hero-picture hero-wave

TestHours #2

Po raz kolejny zapraszamy na spotkanie z serii TestHours, które odbędzie się stacjonarnie w poznańskim biurze Capgemini.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu.

calendar-icon

10 październik

2022

17:30 - 20:00

Poznań

Czego będzie dotyczyło spotkanie?

W ramach nadchodzących TestHours #2 swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Tobą dwaj eksperci: Maciej Jany z Capgemini oraz Bruno Mańczak, kiedyś #Cageminers, a teraz architekt jakości we Fluke Corporation.

 

Maciej przekaże Ci podstawową wiedzę na temat rozwiązań chmurowych oraz mikroserwisów. Przedstawi też strategię testową, która może być zastosowana w architekturze mikrousług.

 

Bruno odpowie na pytanie „Co wspólnego mają bugi i krasnoludki?”. Podpowie, jak przyspieszyć proces znajdowania błędów i gdzie się one najczęściej ukrywają. Przy okazji zidentyfikuje najmodniejsze obecnie hasła w testowaniu.

Po części merytorycznej zapraszamy na quiz, poczęstunek i networking. Do zobaczenia!

Plan spotkania

17:00 - 17:30

Networking i poczęstunek

17:30 - 17:35

Powitanie

17:35 - 18:25

Test management of microservices in a cloud

18:25 - 18:40

Przerwa kawowa

18:40 - 19:20

Co wspólnego mają bugi i krasnoludki?

19:20

Quiz z nagrodami i czas na networking

Ważna informacja!

Z racji tego, że spotykamy się w przestrzeni biurowej – ilość miejsc jest ogarniczona! Zapisy przez formularz na stronie.

Prowadzący:

Maciej Jany

Senior Test Consultant

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji Od 10 lat działa w branży IT, zdobywając doświadczenie w różnych obszarach. W Capgemini pracuje od prawie 3 lat – głównie jako Test Manager oraz Scrum Master. Lubi poszerzać wiedzę na temat zastosowania metodologi Agile oraz poprawy procesów testowych.

Bruno Mańczak

Chief Quality Architekt

Z wykształcenia kognitywista i psycholog, z zawodu tester, z miłości mąż i ojciec, z pasji aspirant pisarz. W „programistycznym eldorado” pracuje od 2013 r. W swojej karierze przyjmował różne role: testera automatyzującego, testera manualnego, kierownika, konsultanta. Obecnie pracuje jako architekt jakości w Fluke. Lubi psuć, ale jeszcze bardziej lubi usprawniać oprogramowanie, procesy i interakcje międzyludzkie. Na co dzień korzysta z takich języków jak: polski, angielski, TypeScript, Python, Java.