Czego będzie dotyczyło spotkanie?

W ramach nadchodzących TestHours #2 swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Tobą dwaj eksperci: Maciej Jany z Capgemini oraz Bruno Mańczak, kiedyś #Cageminers, a teraz architekt jakości we Fluke Corporation.

Maciej przekaże Ci podstawową wiedzę na temat rozwiązań chmurowych oraz mikroserwisów. Przedstawi też strategię testową, która może być zastosowana w architekturze mikrousług.

Bruno odpowie na pytanie "Co wspólnego mają bugi i krasnoludki?". Podpowie, jak przyspieszyć proces znajdowania błędów i gdzie się one najczęściej ukrywają. Przy okazji zidentyfikuje najmodniejsze obecnie hasła w testowaniu.

Po części merytorycznej zapraszamy na quiz, poczęstunek i networking. Do zobaczenia!

17:00 - 17:30
Networking i poczęstunek
17:30
Powitanie
17:35 - 18:25
Test management of microservices in a cloud
Prelegent: Maciej Jany
18:25 - 18:40
Przerwa kawowa
18:40 - 19:20
Co wspólnego mają bugi i krasnoludki?
Prelegent: Bruno Mańczak
19:20
Quiz z nagrodami i czas na networking

Senior Test Consultant Maciej Jany

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji Od 10 lat działa w branży IT, zdobywając doświadczenie w różnych obszarach. W Capgemini pracuje od prawie 3 lat – głównie jako Test Manager oraz Scrum Master. Lubi poszerzać wiedzę na temat zastosowania metodologi Agile oraz poprawy procesów testowych.

Chief Quality Architect Bruno Mańczak

Z wykształcenia kognitywista i psycholog, z zawodu tester, z miłości mąż i ojciec, z pasji aspirant pisarz. W „programistycznym eldorado” pracuje od 2013 r. W swojej karierze przyjmował różne role: testera automatyzującego, testera manualnego, kierownika, konsultanta. Obecnie pracuje jako architekt jakości w Fluke. Lubi psuć, ale jeszcze bardziej lubi usprawniać oprogramowanie, procesy i interakcje międzyludzkie. Na co dzień korzysta z takich języków jak: polski, angielski, TypeScript, Python, Java.

WAŻNA INFORMACJA: Spotykamy się w przestrzeni biurowej, więc liczba miejsc jest ogarniczona! Zapisy przez formularz na stronie.