hero-picture hero-wave

TestHours powered by Girls Who Test

Zapraszamy na stacjonarne spotkanie TestHours w poznańskim biurze Capgemini, które współorganizujemy z Girls Who Test. Na bezpłatnym spotkaniu, poruszymy 2 tematy: współpracy security engineera i testera oraz badania dostępności aplikacji i stron internetowych.

calendar-icon

8 June

2022

18:00 - 20:00

Online

Czego będzie dotyczyło spotkanie?

W ramach nadchodzących TestHours swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Tobą 2 ekspertki: Agnieszka Zając z Capgemini oraz Aleksandra Kornecka z inicjatywy Girls Who Test.

 

Aleksandra zaprezentuje case study „Co może wyjść z sojuszu security engineera i testera?”, oparte na jej zawodowych doświadczeniach. Opowie o platformie, na której detekcja podatności OWASP, dependency checks, profile jakości technologii oraz quality gates są zintegrowane dla projektów informatycznych i mogą być obsługiwane zarówno przez security, jak i QA.

 

Agnieszka natomiast wygłosi prelekcję nt. „Badanie dostępności aplikacji i stron internetowych”.  Podczas spotkania omówi kwestię grup docelowych i trudności, z którymi się borykają podczas korzystania z aplikacji i stron internetowych, ale także przybliży wymagania obowiązujące w Polsce oraz sposoby testowania dostępności.