Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy inżynierów i inżynierek ds. analizy danych w Capgemini? Jak powtarzają i integrują dane na potrzeby projektów Data Science? Jak optymalizują modele statystyczne i algorytmy? Z kim współpracują podczas tworzenia rozwiązań Data Science? Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat Analizy Danych.

Podczas webinaru opowiedzą o sobie, swojej pracy, różnych początkach kariery i doświadczeniu  specjaliści z Capgemini - Kinga, Kasia, Damian i Wojciech.

Do zobaczenia!

Data Scientist Kinga Kudlacik

Ukończyła Matematykę na Politechnice Wrocławskiej ze specjalnością Statystyka. Swoją przygodę w Capgemini rozpoczęła w 2019 roku jako stażystka w zespole data science. Aktualnie zaangażowana jest w projekt związany z szeroko pojętym manufacturingiem, gdzie miała styczność z różnymi obszarami uczenia maszynowego - od klasycznej analizy statystycznej do deep learningu. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rolkach.

Data Scientist Kasia Kovaci

Przygodę z Capgemini zaczęła od kilku miesięcznego stażu w zespole data science na początku 2020 roku. W trakcie pracy ma okazję pracować przy projektach o przeróżnej tematyce z wielu dziedzin data science. Aktualnie zaangażowana jest w projekt zajmującym się przetwarzaniem języka naturalnego.

Senior Data Scientist Wojciech Sarnowski

Z wykształcenia matematyk. Jest autorem kilku publikacji naukowych z obszaru statystyki matematycznej. Od wielu lat z zamiłowaniem oddaje się zaawansowanej analizie danych. W Capgemini realizuje projekty data science w różnych obszarach: NLP, detekcja anomalii, CV oraz klasyczne modele uczenia maszynowego. Jego pasją są podróże, te bliskie i te dalekie. Szczególnym sentymentem darzy region Ameryki Łacińskiej.

Data Scientist Damian Serwata

Jest Data Scientist’em w zespole AI Centre of Excellence. Obszar AI/ML interesował go od zawsze, a od 3 lat ma przyjemność zajmować się wyzwaniami z tej dziedziny zawodowo. W Capgemini pracuje dla różnych klientów, zajmuje się się głównie projektami z zakresu NLP i Deep Learning.