Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy developera w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat najbardziej popularnego języka programowania - Javy. Czy warto znać Javę? Jaka przyszłość czeka developerów tego języka? 

Podczas webinaru Katarzyna, Patrycja i Jakub opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim i poznańskim Capgemini.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

prelegent Katarzyna Urbaniak

Software Developer. Do zespołu Capgemini dołączyłam ponad 2 lata temu i to tutaj rozpoczęłam swoją przygodę z językiem JAVA -  dzięki programowi StarterKit. Z wykształcenia jestem mechatronikiem - dlatego programowanie w różnych formach jest mi bliskie od dawna. Jako developer na co dzień zajmuję się rozwojem i wsparciem oprogramowania dla branży logistycznej. Szkolę się także w zakresie designu technicznego aplikacji.

prelegent Patrycja Stępień

Senior Software Developer z 6-letnim stażem. W Capgemini pracuję już prawie 5 lat i tyle też trwa moje doświadczenie z Javą (oprócz studiów). Obecnie jestem Fullstack-Developerem Java + Angular. Na co dzień zajmuję się rozwijaniem aplikacji w jednym z naszych projektów dla sektora publicznego w Niemczech. Oprócz zwykłych zadań deweloperskich wspieram w codziennych obowiązkach naszego architekta: pomagam innych programistom w teamie, robię code review, odpowiadam za delivery. Najbardziej w swojej pracy lubię rozwiązywać problemy i te rozwiązania przekładać na kod. W wolnym czasie lubię czytać i gotować. Ostatnio też pochłonęło mnie malowanie po numerach.

prelegent Jakub Batogowski

Od 2 lat w Capgemini jako Software Engineer. Z wykształcenia informatyk. Entuzjasta czystego kodu i przejrzystej architektury. Pierwsze kroki w świecie IT postawiłem 7 lat temu. Obecnie jestem Java developerem w małym, Agile’owym zespole z sektora e-commerce. W projekcie odpowiadam przede wszystkim za back end i jego implementację oraz przygotowanie danych testowych dla całego zespołu. W ostatnim czasie każdy dzień to dla mnie nowe wyzwania związane przede wszystkim z poznawaniem (bardzo) świeżych narzędzi i technologii. Każdej krótszej wolnej chwili nie wyobrażam sobie bez gitary, a dłuższej – bez dobrej planszówki w gronie najbliższych przyjaciół.