Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy developera w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat projektowania i tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych.

Podczas webinaru  Barbara, Dominik i Jacek  opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim i poznańskim Capgemini.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

prelegent Dominik Dzienia

Jestem architektem i programistą aplikacji mobilnych, od ponad 10 lat rozwijam dział mobile w Capgemini. Wcześniej zajmowałem się aplikacjami frontendowymi, głównie full stack web - ale też desktopowymi. To doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla użytkownika i mieszaniu technologii pomaga mi w codziennym budowaniu rozwiązań mobilnych - na systemy Android i iOS, ale też hybrydowych. Pasjonuje mnie twórczy aspekt tej pracy oraz jej wpływ na codzienne życie użytkowników. W wolnym czasie rozwijam system hybrydowej sztucznej trzustki, projektuję i drukuję w 3D oraz nadaję i nasłuchuję na falach krótkich pod znakiem SP6DLV.

prelegent Jacek Kamiński

Z zawodu programista, z wykształcenia elektrotechnik. Programowaniem zainteresowałem się w trakcie studiów, gdzie stanowiło ono jeden z przedmiotów. W 2018 postanowiłem wykorzystać szansę i przebranżowiłem się, rozpoczynając pracę w Capgemini jako młodszy inżynier oprogramowania. Na początku miałem możliwość pracy przy różnych projektach, np. frontendowych lub AR/VR. Od ponad 2 lat skupiam się jednak całkowicie na technologiach mobilnych, pracując z zespołami tworzącymi aplikacje na platformy Android oraz iOS. Praca jako mobile developer sprawia mi dużą satysfakcję oraz umożliwia mi ciągły rozwój. W wolnym czasie staram się próbować nowych rzeczy – ostatnio odkryłem… ogrodnictwo. Sposobem na deszczowe popołudnie jest jednak u mnie sesja z padem i konsolą lub, na co mam nadzieję w najbliższym czasie - gitarą elektryczną.

prelegent Barbara Radziej

Swoją przygodę z Capgemini zaczęłam prawie trzy lata temu jako stażystka. Obecnie pracuję jako Mobile Developer oraz Team Lead. Na co dzień zajmuję się głównie tworzeniem aplikacji mobilnej dla klienta z branży energetycznej. Jako developer nie zajmuję się tylko pisaniem kodu. Moje zadania to także kwestionowanie starych i proponowanie nowych rozwiązań, ustalanie wizji rozwoju aplikacji z klientem, a także współpraca z innymi zespołami np. UX/UI, przez co czuję, że mam realny wpływ na końcowy produkt.