Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy developera w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat projektowania i tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych.

Podczas webinaru Łukasz, Basia oraz dwóch Maciejów, opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim i poznańskim Capgemini.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Senior Project Manager Łukasz Zontek

Senior Software Engineer Barbara Radziej

Pracę w Capgemini zaczęłam prawie cztery lata temu jako stażystka. Obecnie pracuję jako mobile developer oraz team lead. Na co dzień zajmuję się głównie tworzeniem aplikacji mobilnej dla klienta z branży energetycznej. Jako developer nie zajmuję się tylko pisaniem kodu. Moje zadania to także kwestionowanie starych i proponowanie nowych rozwiązań, ustalanie wizji rozwoju aplikacji z klientem, a także współpraca z innymi zespołami jak ux/ui, przez co czuję, że mam realny wpływ na końcowy produkt.

Senior Software Engineer Maciej Kościelski

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Informatyka. Od początku kariery zawodowej związany z Capgemini. Zajmuję się głównie rozwiązaniami mobilnymi opartymi o system Android. Realizuję przede wszystkim projekty w Javie, choć po drodze pojawiły się również te w Kotlinie. Angażuję się także w działalność pozaprojektową - współtworzę jako "head" IoT Community w Capgemini. Pasjonuję się elektroniką. W wolnych chwilach tworzę dziwne prototypy elektroniczne wykorzystując najnowsze technologie. Kolekcjonuję płyty winylowe, tworzę muzykę, jeżdżę na rowerze, szukam ciekawych plenerów fotograficznych, czasem uda mi się zdobyć platynowe trofeum na Play Station.

Senior Software Architect Maciej Jagiełło

Przygodę z technologiami mobilnymi zacząłem od trudnych przepraw z J2ME, tak więc gdy 10 lat temu poznałem Androida, to od razu go pokochałem. Swoją karierę w dziedzinie technologii mobilnych rozwijałem między innymi w Samsung R&D, a od roku 2017 jestem związany z Capgemini, gdzie obecnie spełniam się w roli architekta dużego projektu mobilnego. W wolnym czasie zajmuję się różnymi tematami, w zależności od pory dnia; za dnia - opiekuję się ogródkiem, nocami - patrzę w niebo.