hero-picture hero-wave

Webinar Wejdź do świata Capgemini: Oddział w Gdańsku

Zapraszamy na kolejny webinar z serii Meet Us - Wejdź do świata Capgemini, tym razem nasze koleżanki i koledzy - na codzień pracownicy gdańskiego oddziału opowiedzą więcej o tym, jak wygląda ich praca w biurze i w projektach w Capgemini Gdańsk

calendar-icon

30 June

2022

16:00 - 17:00

Online

Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy w gdańskim oddziale Capgemini? Gdzie się ulokowaliśmy? Jak wygląda praca w tym biurze? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają? 

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat nowo otwartego oddziału w Gdańsku. 

Podczas webinaru Ilona, Agnieszka, Mateusz i Daniel opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach w gdańskim Capgemini.

Prowadzący:

Agnieszka Gołębiewska

W Capgemini jestem team leaderką zespołu rekrtuacji, który razem ze mną liczy 6 osób. Odpowiadamy za budowanie naszego nowego, gdańskiego oddziału. Rekrutacją IT zajmuję się już od 6 lat. Pracujemy w dynamicznej, startupowej atmosferze i czuję, że mamy bardzo dużo możliwości rozwoju. Prywatnie jestem wielką pasjonatką podróżowania, niedawno wróciłam z miesięcznej wyprawy do Peru. Bardzo lubię też reportaże w formie książek i audiobooków.

Ilona Konitz

W swojej pracy zawodowej zaczynałam jako Analityk Systemowy i zajmowałam się analizą zgłoszeń zmiany (tzw. Change requestów). Potem przyszedł czas na Analizę Biznesową, zaczęłam więc pracować nieco bardziej całościowo nad analizą tego, czym zajmuje się Klient korzystający z wytwarzanego dla Niego oprogramowania, tak żeby zrozumieć nie tylko aspekty pracy systemu, ale też, zeby poznać specyfikę organizacji, potrzeby Klienta, a także Jego Kientów i dostarczać rozwiązania najbardziej skrojone pod te potrzeby. Potem nadszedł czas pracy zwinnej, gdzie miałam okazję pracować zarówno jako proxy Product Owner, ale również jako Product Owner nad zwinnym rozwojem produktu. W Capgemini mam aktualnie okazję pracować jako proxy Product Owner w międzynarodowym środowisku. Prywatnie lubię rekreacyjne uprawianie sportu, książki, amatorskie urządzanie wnętrz. Mam 2 koty rasy Devon Rex, z którymi jest masa śmiechu.

Mateusz Krajewski

Od 15 lat rozwijam się jako programista, jestem związany z technologiami Microsoft (.NET, MSSQL). Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych projektach, głównie dla branży turystycznej. Do Capgemini dołączyłem w tym roku jako starszy konsultant oprogramowania. Pracuje w zespole dla skadynawskiego klienta z baranży tranportowej. W wolnym czasie gram w koszykówkę i jeżdżę na rowerze.

Daniel Trylski