Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy analityka Project Management Office w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat analizy i zarządzania projektami.

Podczas webinaru Katarzyna, Weronika, Marta oraz Konrad opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim i poznańskim Capgemini.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

PMO Manager Katarzyna Nowak- Szwarc

Pracuję w Capgemini w dziale PMO już 4 lata. Cieszę się, że mogę wykonywać pracę, która jest przydatna dla innych: jako analityk PMO pomagam mojemu zespołowi projektowemu w codziennych zadaniach a w roli przełożonej liniowej, którą pełnię od dwóch lat, staram się tworzyć takie środowisko pracy, aby członkowie mojego zespołu czuli się w naszej firmie jak najlepiej. Nigdy nie sądziłam, że praca w korporacji będzie miejscem dla mnie. A jednak! Dzięki PMO mogę robić codziennie rzeczy, które lubię czyli uczyć się nowych rzeczy, współpracować z różnymi ludźmi oraz budować zespoły projektowe.

PMO Lead Marta Paszek

Już prawie od 2 lat pracuję w Capgemini jako analityk biura zarządzania projektami. Wcześniej pracowałam w obsłudze klienta oraz zajmowałam się nauczaniem języka szwedzkiego, z którego ukończyłam studia na UAMie w Poznaniu. Studiowałam również ekonomię. Poza pracą pasjonują mnie tańce latynoamerykańskie i literatura psychologiczna, a w wolnym czasie prowadzę fanpage na Facebooku o nazwie „Szwecja bez tajemnic”, w którym zgłębiam ciekawostki kulturowe i językowe na temat Skandynawii.

PMO Analyst Weronika Włodarz

Dołączyłam do Capgemini ponad rok temu, nie mając wcześniejszego doświadczenia w branży IT. Ukończyłam Germanistykę na UWr i przez 4 lata pracowałam jako lektor języka niemieckiego oraz ponad rok w obsłudze klienta niemieckojęzycznego. W Capgemini rozpoczęłam pracę jako młodszy analityk biura zarządania projektami (PMO). Od początku miałam możliwość pracy w miedzynarodowym środowisku. Praca w tej roli umożliwia mi ciągły rozwój. W wolnym czasie rozwijam swoje pasje: taniec i jogę. Poza tym sukcesywnie powiększam moją kolekcję winyli i jeżdżę na wrotkach.

PMO Junior Analyst Konrad Szczepaniak

Od nieco ponad pół roku mam przyjemność pracować dla wrocławskiej części działu PMO w Capgemini. Dołączyłem tutaj po ukończeniu studiów drugiego stopnia Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako Analityk PMO pracuję zarówno z językiem niemieckim oraz angielskim, a w kwestiach finansowych i technicznych, takich jak obsługa poszczególnych narzędzi używanych w PMO, zostałem przeszkolony niemal od podstaw przez moich kolegów i koleżanki z zespołu. Prywatnie jestem fanem sportu, szczególnie piłki nożnej oraz skoków narciarskich. Mam też za sobą kilka ukończonych kursów scoutingowych oraz networkingowych, a także praktyki w jednym z klubów piłkarskich, który znajduje się na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Jestem też miłośnikiem podróżowania, więc chętnie spędzam swój wolny czas aktywnie.