hero-picture hero-wave

Webinar Wejdź do świata Capgemini: Project Management Office

Zapraszamy na kolejny webinar z serii Meet Us - Wejdź do świata Capgemini, tym razem nasze koleżanki i koledzy - na codzień pracownicy PMO opowiedzą więcej o tym, jak wygląda ich praca w projektach w Capgemini.

Dziękujemy za udział w webinarze z naszymi specjalistami z działu UX/UI.

calendar-icon

10 May

2022

16:00 - 17:00

Online

Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy analityka Project Management Office w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

 

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat analizy i zarządzania projektami.

 

Podczas webinaru Katarzyna, Weronika, Marta oraz Konrad opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim i poznańskim Capgemini.

Prowadzący:

Marta Paszek

Już prawie od 2 lat pracuję w Capgemini jako analityk biura zarządzania projektami. Wcześniej pracowałam w obsłudze klienta oraz zajmowałam się nauczaniem języka szwedzkiego, z którego ukończyłam studia na UAMie w Poznaniu. Studiowałam również ekonomię. Poza pracą pasjonują mnie tańce latynoamerykańskie i literatura psychologiczna, a w wolnym czasie prowadzę fanpage na Facebooku o nazwie „Szwecja bez tajemnic”, w którym zgłębiam ciekawostki kulturowe i językowe na temat Skandynawii.

Weronika Włodarz

Dołączyłam do Capgemini ponad rok temu, nie mając wcześniejszego doświadczenia w branży IT. Ukończyłam Germanistykę na UWr i przez 4 lata pracowałam jako lektor języka niemieckiego oraz ponad rok w obsłudze klienta niemieckojęzycznego. W Capgemini rozpoczęłam pracę jako młodszy analityk biura zarządania projektami (PMO). Od początku miałam możliwość pracy w miedzynarodowym środowisku. Praca w tej roli umożliwia mi ciągły rozwój. W wolnym czasie rozwijam swoje pasje: taniec i jogę. Poza tym sukcesywnie powiększam moją kolekcję winyli i jeżdżę na wrotkach.

Konrad Szczepaniak

Od nieco ponad pół roku mam przyjemność pracować dla wrocławskiej części działu PMO w Capgemini. Dołączyłem tutaj po ukończeniu studiów drugiego stopnia Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako Analityk PMO pracuję zarówno z językiem niemieckim oraz angielskim, a w kwestiach finansowych i technicznych, takich jak obsługa poszczególnych narzędzi używanych w PMO, zostałem przeszkolony niemal od podstaw przez moich kolegów i koleżanki z zespołu. Prywatnie jestem fanem sportu, szczególnie piłki nożnej oraz skoków narciarskich. Mam też za sobą kilka ukończonych kursów scoutingowych oraz networkingowych, a także praktyki w jednym z klubów piłkarskich, który znajduje się na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Jestem też miłośnikiem podróżowania, więc chętnie spędzam swój wolny czas aktywnie.