Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy testerów programowania w Capgemini? W jakich projektach pracują? Jakie szkolenia polecają? Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat testowania. Podczas webinaru opowiedzą o sobie, swojej pracy i doświadczeniu specjaliści z wrocławskiego i poznańskiego oddziału Capgemini:

prelegent Ewa Kłosowska - Business analyst in Test

Jako business analyst in test zajmuje się analizą dokumentacji i specyfikacji, pisaniem testów i testowaniem manualnym aplikacji.

prelegent Marta Podlodowska - Software Tester

Na co dzień jako testerka automatyzująca w projekcie z obszaru telekomunikacji. Pasjonatka automatyzacji i zapewniania jakości oprogramowania, a także zwolenniczka metodologii Lean.

prelegent Konrad Greszata - Senior Software Tester

Na co dzień zajmuje się testowaniem oraz usprawnianiem procesów w projektach IT. Obecnie pełni rolę Konsultanta oraz Lidera kilku obszarów biznesowych w międzynarodowym projekcie dla największego producenta sprzętu medycznego na świecie. Pasjonuje się architekturą testów, automatyzacją zadań oraz wdrażaniem rozwiązań chmurowych w projektach.