Czego będzie dotyczyć webinar?

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy jako UX lub UI w Capgemini? W jakich projektach pracują nasi specjaliści? Jakie szkolenia polecają?

Zapraszamy na kolejny już webinar z cyklu Wejdź do świata Capgemini, gdzie tym razem pod lupę weźmiemy temat projektowania UX i UI.

Podczas webinaru  Anna, Magdalena i Krzysztof opowiedzą o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz o swojej aktualnej pracy w projektach we wrocławskim Capgemini.

prelegent Anna Ptasińska

Projektantka z 6-letnim doświadczeniem, od 1,5 roku w Capgemini w obszarze UI/UX. Na co dzień zajmuję się tworzeniem interfejsów aplikacji webowych oraz mobilnych. Zawsze staram się mieć na celu dobro użytkownika, nie zapominając przy tym o aspektach biznesowych projektu. Ze względu na graficzne wykształcenie za swój obszar ekspercki uważam człon „UI”, jednak to właśnie możliwość zaangażowania się w cały proces projektowy – od researchu, po implementację – daje mi największą satysfakcję. W wolnym czasie tworzę ilustracje, obecnie próbuje opanować rysowanie stóp.

prelegent Magdalena Czajkowska

Od ponad 15 lat zajmuję się obszarami Customer i User Experience. W Capgemini wspieram projekty jako badacz UX oraz moderator Design Thinking. Wykorzystując nowoczesne metody i techniki projektowania zorientowanego na potrzeby użytkownika, realizuję swoją pasję tworzenia wyjątkowych doświadczeń. W wolnym czasie mobilizuję rodzinę do wspólnych aktywności: narty, rower, bachata.

prelegent Krzysztof Geselle

W roli UX/UI designera w Capgemini jestem od niedawna, wcześniej przez ponad 20 lat zdobywałem doświadczenie w wielu obszarach projektowania i marketingu. W pracy jestem skupiony przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb klienta/użytkownika i tworzeniu projektów interfejsów współgrających z tymi wymaganiami. Praca w dziale digital w obszarze User Experience jest pasjonująca, ponieważ działam na styku kilku dziedzin: technologii, socjo/psychologii oraz sztuk wizualnych. Łączenie tych kompetencji, praca z ludźmi pełnymi pasji i wiedzy oraz rozwikływanie case'ów dla globalnych klientów daje mi ogromną satysfakcję zawodową.