Want to be
a part of .NET projectslike Piotr?

Cześć! Poznaj Piotra!
Piotr rozwija swoje umiejętności oraz karierę jako Starszy Programista .NET.

hero_illustration
baner_wave

.NET Developer in action!

Na co dzień pracuje w oparciu o .NET Core, bazy danych SQL Server czy Azure. Piotr wierzy, że przyszłość biznesu to AI. Zgodnie z hasłem „GET THE FUTURE YOU WANT!”, planuje rozwijać się w kierunku Architekta, aby, jak sam mówi, „mieć większy wpływ na kształt rozwiązań proponowanych klientom”.
Posłuchaj, co o swojej pracy mówi Piotr!

W Capgemini wspieramy klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Tworzymy zgrany zespół, który nowych pracowników przyjmuje z otwartymi rękami, wspierając podczas pierwszych zadań. Przy tworzeniu projektów opartych na .NET wykorzystujemy C#, .NET Core, SQL/MSSQL, Web i Micro Services, WCF (SOAP), ASP.NET MVC i Power BI.

Rozwój w Capgemini

Zgodnie z filozofią „GET THE FUTURE YOU WANT!”, w Capgemini robimy wszystko, by pomóc rozwinąć skrzydła naszym specjalistom. Jeśli masz na siebie pomysł, z radością pomożemy Ci w jego realizacji. Jeśli szukasz nowych wyzwań, pomożemy Ci je znaleźć. Piotr, którego już znacie, widzi swoją przyszłość zawodową w charakterze Architekta, dlatego dostarczamy mu narzędzia i wspieramy konsultacjami, tak aby mógł rozwijać swoją karierę. To samo zrobimy dla Ciebie!
Jak? To proste:

 • Poprzez intensywne wewnętrzne szkolenia rozwojowe (prowadzone przez ekspertów Capgemini),
  wsparcie mentorów (wspólne planowanie rozwoju kariery oraz kompetencji technicznych)
 • Poprzez siatkę szkoleń zewnętrznych z uznanymi autorytetami biznesowymi i technologicznymi
 • Poprzez zapewnienie certyfikacji, dostępu do kursów i warsztatów (zarówno kompetencje miękkie, jak i twarde)
 • Poprzez dostęp do naszych wewnętrznych communities, w których wspólnie z innymi specjalistami możesz dyskutować i poszukiwać optymalnych rozwiązań w interesującym Cię obszarze
 • Poprzez dostęp do platform z kursami i szkoleniami online (m.in. Pluralsight, Coursera itp.)

Wspieramy rozwój wielokierunkowo, na czterech ścieżkach kariery:

 • technicznej
 • menadżerskiej
 • trenerskiej
 • project managementowej 

Oferujemy również kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania (angielski, niemiecki, polski). Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości rozwoju oraz nieustannych innowacji, dołącz do nas!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy m.in:

Senior .NET Developer

Cloud Data Architect

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz doświadczyć nieograniczonych możliwości i razem z nami wyznaczać trendy innowacji technologicznych – to miejsce jest dla Ciebie!